0

Brakuje mi Llorente w ataku, nie wiem czemu Del Bosque nie dał mu żadnej szansy.

0

Poprawne daty macie na grafice

0

ja mam pytanie co z ligą typerów?

0

Ciekawe jakby to było gdyby dwie drużyny Barcy grały w Primera?

0

wujo444- z tego co widziałem masz 31 pkt straty nie 21

0

Co z ligą Typerów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?