kibicrealu123
Dołączył/a: kwiecień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
A niech pomogą..... mi to nie przeszkadza byle wrócił do zdrowia
0
należał się..................
0
Właśnie uważam Neymara za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie a dla mnie (jako kibica Realu Madryt) to (niestety) że nie odejdzie przynajmniej ja tak uważam że zostanie w FC Barcelonie
0
Raczej nie odejdzie....... (niestety)