Jesienią byłem na meczu z Sevillą i to co najbardziej zapamiętałem z tego spotkania (oprócz 3 bramek Leo) to szybkość Rudego........ była imponująca. Pzdr
Jesienią byłem na meczu z Sevillą i to co najbardziej zapamiętałem z tego spotkania (oprócz 3 bramek Leo) to szybkość Rudego........ była imponująca. Pzdr
Komentarze
0
Jesienią byłem na meczu z Sevillą i to co najbardziej zapamiętałem z tego spotkania (oprócz 3 bramek Leo) to szybkość Rudego........ była imponująca. Pzdr
0
Jesienią byłem na meczu z Sevillą i to co najbardziej zapamiętałem z tego spotkania (oprócz 3 bramek Leo) to szybkość Rudego........ była imponująca. Pzdr