kibic veb 98
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dumny jestem ,że jestem kibicem FC Barcelony.
0
Liczę na potknięcie Valencji.
0
Nie ma chyba klubu(oprócz FC Barcelona) , gdzie mogliby zagrać tylko wychowankowie.
0
Bardzo dobrze. Niech zostanie jeszcze ze 4 lata.
0
W końcu Bojan,Sylvinho i Toure zagrali od początku.
0
Dziękuję.
0
Dobrze mówi.
0
Zanotowałem dwie niespodzianki.U -21 Szwajcaria 2:1 Hiszpania i Jamajka 1:0 Meksyk.
0
Mam nadzieję, że Toure będzie grał tak często jak za czasów Rijkarda.poza tym nie lubię Juventusu.Niech ,,Stara Dama" pójdzie na emeryturę.
0
Ja bym zastosował system rotacji. Alves,Messi,Xavi.
0
Jeśli chodzi o trenerów to napewno wygra Aragones.
0
Kiedyś muszą się skończyć te zwycięstwa, mam nadzieję ,że do tego jeszcze dużo czasu.
0
bexley mam to samo.
0
Dzisiaj musimy wygrać w regulaminowym czasie gry.
0
Niech i dzisiaj FC Barcelona zwycięży.
0
Marchena przypadkiem nie pojechał na Euro.Wydaje mi się, że tworzył podstawową linie obrony Ramos,Puyol,MARCHENA,Capdevila.
0
Oby z meczu na mecz się umacniał w tej klasyfikacja.
0
matirix< Aguero jest fantastyczny , ale poco nam kolejny napastnik.
0
Mam nadzieję ,że naprawdę jest w dobrej formie.
0
Xavi podpisz kontrakt do końca kariery.
0
Dopiero po tym newsie zrozumiałem oco chodzi z tym cieszeniem się z gola.
0
Mam nadzieję ,że ,,Iceman'' pozostanie na Camp Nou.
0
Wolę skład: V.Valdes-D.Alves,R.Marquez,G.Pique,C.Puyol-Xavi,Y.Toure,A.Iniesta-L.Messi,B.Krikić,S.Eto'o.
0
Trzeba wygrać koniec .
0
Niech wraca jak najszybciej. VISCA EL MILITO.
0
Real M. vs Espanyol.Ciekawie.
0
''Mały szpital'' rok temu to samo można by było powiedzieć o FC Barcelonie.
0
Kiedyś za nim przepadałem , że wystawiał bym go w pierwszych jedenastkach. Teraz wydaje mi się ,superrezerwowym'.
0
Koniec 3:2.
0
Mi też bardzo podoba się ten pomysł.