O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5787
  • Liczba komentarzy 147
  • Polecenia 0

Komentarze

0

8 wracaja z copa wiec nie zagraja

a i rzeczywiscie jeszcze jest puchar kataloni

inny terminarz widzialem i tego meczu nie bylo

a swoja droga to w pucharze katalonii raczej tez nie zagra zbyt wielu z pierwszej 11

0

zdaje sie ze chcieli kupic jakiegos bramkarza z argentyny ale mial real pierwokup i cos nie wyszlo

pep nie ma pierwszego skladu i nie bedzie go mial przed meczem o superpuchar bo tylu ilu mial to wystawil a nie moze ich przemeczyc

zreszta treningi powinny wystarczyc

0

dastinho666

ty zwracasz sie do mnie czy mowisz o mnie bo nie wiem?

jak dla mnie kazdy bez wzgledu na to czy kocha klub,bez wzgledu na to jak bardzo jest do niego przywiazany raczej nie powinien uznawac 1-4 za dobry wynik i kazdy ma prawo wyrazic na ten temat zdanie

a jesli komus nie podaba sie krytyka wyniku czy tego ze porownuje wynik z wynikiem meczu realu z tym samym przeciwnikiem w ostatnim czasie to niech sie odpierdoli, nie wyzywa i nie zwraca do mnie

(pomijajac ze smierdzi to kompleksami)

a co do reszty to czesc moich komentazy byla bardzo ironiczna i skierownan do konkretnej osoby

0

danerin

ale jednak barcelona i to 1-4 co na pewno dobre nie jest

0

Bingoo

jak nie czytasz wszystkich moich postow to sie najlepiej nie wtracaj

bo jeszcze zle strony ocenisz

Zobacz wszystkie

0

strasznie niepewnie graja

srodek pola jakis nie taki jest licze ze guardiola cos naprawi i spokojniej zagraja

0

zas tez nie ma co tak plakac

jesli thiago jest odpowiednia osoba dla barcelony to spokornieje i naprostuje tate

w druzynie moze byc tylko jedna gwiazda a nikt messiego z thiago nie zamieni

do tego messi nie korzysta z przywilejow nadanych przez guardiole a spelnia obowiazki co wyroznia go jeszcze bardziej

0

ciesz gra villi, przyjmuje, drybluje i sporo mu wychodzi

0

ploty i tyle

w tamtym roku fabregas kosztowal 45 mln a teraz jest w duzo nizej na rynku

wenger zadal duzo i zablokowal transfer liczac ze sprzeda ceska gdy zdobedzie 4 puchary... a ze nic nie zdobyl i fabregas ma mniejsze znaczenie dla arsenalu to spokojnie powinien z 40 mln a i nawet nizej

0

dlaczego wiekszosc ludzi nie moze pojac ze to iz zawodnik gra w barcelonie nie oznacza ze jest najlepszy do spelnienia danej rol?

affelay jest srednim zawodnikiem i zostal kupiony ze wzgledu na niska cene gdyby ktos mial zaplacic za affellaya 20 mln nik by nie dal

afellay tak jak i keita to wybitni zawodnicy nie sa i jesli przyjdzie wazny mecz gdzie xavi i iniesta nie wystapia to co wtredy? tiago i keita z man utd lub city czy moze affelay i bedzie powtorka z argentyny w copa america,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?