keeso
Dołączył/a: styczeń 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trener nie narzekał, tylko te nie do końca spełnione gwiazdy Realu.
0
Grał już na prawym skrzydle, kiedy w Barcie grał Eto'o
0
On z Paragwajem zaszedł do finału CA gdzie przegrał z Urugwajem.
0
Thiago Silva jest na wyciągnięcie ręki. Z PSG odchodzi Leonardo, więc nic go tam nie trzyma.
0
Może Neymar wniesie coś dobrego do Barcy. Chciałbym znowu powitać Puchar LM w Barcelonie. :)
0
Campeones, Campeones ole ole ole Campeones...
0
Wierze w WIELKĄ BARCĘ!!!!!!
0
To są jaja. Inter Robi sobie z Barcy jaja.
0
Gdy Mats przejdzie do Barcy, to nie będzie już takich problemów w obronie, ale mogę się założyć, że Tito sprowadzi Marquinhosa (oby nie!).
0
Wielka szkoda. To tak jakby Barca przegrała z Realem w piłkę. :/
0
Wg mnie VIVE wygra 1 bramką
0
Zmienić trenera, a nie wszystko przegrywać. Wygrać 5-0 z Mallorcą, która walczy o utrzymanie to nic wielkiego, a z lepszymi się męczyć.
0
Wypadek przy pracy. Visca el Barca!
0
Iniesta to jeden z najlepszych zawodników świata, więc jego forma nie dziwi.
0
Piękny gol :D
0
Sanchez to cienias i jestem zdziwiony, że to on wszedł w Gran Derby, a nie David.
0
Taths1,
Spoko rozumiem
0
Taths1,
Ten "Żeluś" jako jego zdjęcie profilowe, mówi samo za siebie, kim nasz internauta jest...
0
auoan,
Czasami zastanawiam się, czy to portal dla kibiców Barcy czy Realu... Jeśli myślisz inaczej załóż sobie konto na stronie fanów Realu. Xavi to klasa sama w sobie, a i każdy ma prawo do swojego zdania, al wg mnie, Javier powiedział jak było.
0
Słychać było w głosie Szpakowskiego, że jest za Realem
0
Poszukam i wyślę
0
Sam Iker przyznał w wywiadzie dla dziennika "Marca", że Mourinho to nie jest najlepszy trener dla Realu.
0
Real to klub, który według mnie jest źle rządzony. Mourinho powinien już dawno wylecieć, a nie trzymają go na siłę. To, że Iker przyjaźni się z Xavim i Puyolem nie jest złe, a on przez takie, wg mnie, dobre i osobliwe zachowanie został ukarany siedzeniem na ławce.
0
Choć "Ronnie" zapisał się w historii złotymi zgłoskami.
0
Messi jest najlepszy nikt temu nie zaprzeczy. On jest lepszy nawet od takich gwiazd jak Ronaldinho.