0

"na czele rankingu najlepszych europejskich klubów świata"
To europy czy świata ?

0

Pawelm1999 - Wikipedia angielska jest na bieżąco uaktualniana

0

scotti, w szkole za mało polskiego ? Tego się nie da czytać bez znaków interpunkcyjnych

0

Di Stefano, Messi i Maradona :)

0

skonczcie z ta anglia i powtarzaniem bredni typu "w anglii to by go polamali", nie da sie tego czytac juz. ogladasz chociaz lige angielska ze tak mowisz? wypowiadasz sie jakby na wyspach uprawiali inny sport, nikt nikogo tam nie lamie czesciej niz w innych ligach teraz. liga jak kazda inna i w dodatku ze slabymi zespolami aktualnie jak na ich mozliwosci finansowe

0

11 wychowankow w tym 10 Hiszpanow, to jest tez istotne

0

DaMilio wyjales mi z ust to co chcialem wlasnie napisac

0

DaMilio, z tym sie zgadzam. Nie mowie ze do konca rozumiem decyzje Pepa, ale wiem ze on podejmie najlepsza decyzje dla klubu biorac pod uwage swoje dalsze mozliwosci rozwijania zespolu. Nie potrafie nie ufac temu czlowiekowi.

0

Pep to niesamowicie inteligenty czlowiek, powtorze sie. On wie lepiej co jest lepsze dla Barcy, zna swoje mozliwosci itd itp. My nie mamy o tym tak naprawde ZIELONEGO pojecia, radze sie z tym pogodzic :) Poza tym Pep nie dopuscilby do sytuacji, w ktorej Barca z nim na lawce nie wygrywa nic przez dluzszy okres. Czulby sie podle mysle i chce tego uniknac

0

ktos kto pisze ze Pep zachowa sie jak frajer pozwala mi myslec, ze nie ma pojecia o pilce noznej. Jak w ogole mozna tak powiedziec o kims kto jest prawdopodobnie 5 razy inteligentiejszy od sredniej IQ tutaj ?

0

Rozumiem smutek wszystkich zwiazany z prawdopodobnym odejsciem Pepa. Mimo wsyzstko mysle ze wcale nie musi byc tak zle gdyby naszym trenerem zostal Bielsa. Co do innych kandydatur pewien nie jestem bo nie ogladalem zbyt duzo meczow druzyn Blanca czy szczegolnie Valverde. Guardioli bedziemy dozgonnie wdzieczni, mysle ze pierwszy raz na mojej kibicowskiej drodze pojawi sie wzruszenie zwiazane z odejsciem trenera FCB...strasznie bym chcial zeby Pep zostal, nikt nie dal mi tyle pewnosci co do gry Barcelony co on

0

ja rowniez ciesze sie ze bayern stanal na wysokosci zadania i pokazal ze real jednak nie jest taki wielki jak chcieliby wszyscy zwiazani z madrytem. Bayernowi nalezy sie 5 kubek po tym jak grali lepiej niz real na ich wlasnym stadionie. Barca mimo ze przegrala wciaz uwazana jest powszechnie (przez pilkarzy i trenerow) za najlepszy zespol na swiecie

0

Mielismy duzego pecha...zdarza sie, sam bylem sfrustrowany maksymalnie po meczu ale taka jest pilka, za rok moze bedzie szansa na rewanz :)

0

BarcaFAN_VEB, polecam Ci ten film w zwiazku z tym co napisales "szkoda ze nie strzelil"


w tym dwumeczu moglo sie stac wszystko inaczej gdyby choc jedna sytuacja potoczyla sie odwrotnie niz w rzeczywistosci...kazdy mecz mozna tak gdybac

0

kto to jest pepe ?

0

BarcaFAN_VEB odbieram to w ramach zartu oczywiscie?

0

Looky, dla mnie ważne jest to żeby chlopaki dobrze grali w pilke, ja akurat nie przykladam wagi do tego jak trener wyglada poza linia, to jest sprawa czwartorzedna...

0

sorry, sam wstawilem sobie tam wyraz ktorego nie ma :)

0

"masło maślane" nie używa się w kontekście w jakim użyłeś go ddaber, niemniej jednak zgadzam się z Toba co do tego, że wszystkie te nowiny to wielka kupa domysłów

0

tym ktorzy skazuja chelsea na kleske w finale polecam poczytac sobie o finale MS Brazylia - Urugwaj. Bylo to bardzo dawno, ale pokazuje ze NIGDY nie nalezy spisywac jakiejs druzyny na pozarcie. Czy ktos przed meczami z chelsea jak zobaczylby statystyki strzalow to powiedzialby ze mozliwe jest przegrac ten dwumecz ? Ja oczywiscie tez stawiam na Bayern, 3:1 ale to nie bedzie latwy mecz jak sie niektorym wydaje...

0

Morale będzie po naszej stronie bo w LM chłopaki starają się 2 razy bardziej niż w lidze ogórów

0

"Wpływ na słabszą formę drużyny Guardioli mają mieć [...] 10 punktów straty do Realu Madryt w Lidze." - co to ma do rzeczy to nie wiem? Raczej będzie to atut Barcelony a nie Milanu.

Milan znacznie poprawił swoją grę ? 3:0 z Arsenalem faktycznie daje powody do optymizmu - obydwa argumenty na siłę

0

Robertfrbdg - Po co nam Gotze ? Mamy Xaviego Inieste i Thiago

0

1. Bielsa
2. Oscar Garcia
3. Low - jednak tu mam mieszane uczucia, gdyz nie mowi po hiszpansku. Trener jednak z niego znakomity

0

SEBA1899 - a umiesz czytac ? Too many connections, co Ci admin na to poradzi ?

0

Moim zdaniem przydalby sie nam taki ciag na bramke jak za Rijkaarda 2005/2006...troche wiecej gry indywidualnej, bo wszystkie zespoly juz wiedza jak z nami grac i widac ze kazdy mecz powoli wyglada tak samo

0

Mam czasami wrazenie ze chlopaki typu fabs, thiago czy alves widza tylko najblizszego kolege. Dos Santos dzisiaj ladnie pokazal pare razy jak rozciagnac gre...

0

a mnie zaczynaja powoli irytowac podania do tylu ktore zwalniaja dobrze zapowiadajaca sie akcje... GRAMY ZA WOLNO !

0

o ile ja wiem to lwy nie poluja na padline ;)

0

Santana - Ale ja napisalem dokladnie to co ty tylko innymi slowami :D W pelni sie z Toba zgadzam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?