kaznox
Dołączył/a: luty 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawac Tello za pedro on przynajmniej stwarza zagrozenie
0
polecam weeb.tv platne ale nie tnie i sa wszystkie ciekawe kanały na ktorych pokazuja mecze
0
DAT MESSI!
0
Zlota statuletka w tym roku trafi do Di Marysi, jest najlepszy ten oskar po prostu mu sie nalezy!
0
Barcelona musi miec sposob na taka defensywe
0
Po jakiego kur wchodzil alves ajk te jego wrzutki koncza sie jedynie kontrami?!
0
I tak dla srealczykow i srou bedzie to ukartowanie bo przeciez unicef kazal kopnac alexisa xD
0
Wrzutki Alvesa nie mialy by sensu przeciwko takiej obronie, super sklad
0
Pierwsze GD bez zwalania winy na sedziego i bez przepychanek? No bopieerwszy raz sreal wygral w erze mou w reg czasie gry
0
Od kiedy messi gra gleboko gra sie nie klei tam powinni byc albo xavi z iniesta albo cesc z xavim tyle.
0
BARCA! To jeszcze nie koniec sezonu
0
Cesc za Tiago na tej samej pozycji pls!
0
Alex za Alvesa i gramy 3 w obronie otwarcie bo na prawej za duzo zwalniamy
0
Tello dzisiaj zostanie bohaterem meczu!
0
Blagam niech Tello wlezie albo za alexa albo za Cesca chociaz czuje ze Cesc jeszcze dzisiaj strzeli
0
Dlaczego nie wszedl za pedro Tello ;/ zawsze miesza po lewej i robi grozne akcje a jak nie to sciaga na bok obroncow i w srodku jest luzniej
0
"tylko krasc krasc krasc"