0

Dawac Tello za pedro on przynajmniej stwarza zagrozenie

0

polecam weeb.tv platne ale nie tnie i sa wszystkie ciekawe kanały na ktorych pokazuja mecze

0

DAT MESSI!

0

Zlota statuletka w tym roku trafi do Di Marysi, jest najlepszy ten oskar po prostu mu sie nalezy!

0

Barcelona musi miec sposob na taka defensywe

0

Po jakiego kur wchodzil alves ajk te jego wrzutki koncza sie jedynie kontrami?!

0

I tak dla srealczykow i srou bedzie to ukartowanie bo przeciez unicef kazal kopnac alexisa xD

0

Wrzutki Alvesa nie mialy by sensu przeciwko takiej obronie, super sklad

0

Pierwsze GD bez zwalania winy na sedziego i bez przepychanek? No bopieerwszy raz sreal wygral w erze mou w reg czasie gry

0

Od kiedy messi gra gleboko gra sie nie klei tam powinni byc albo xavi z iniesta albo cesc z xavim tyle.

0

BARCA! To jeszcze nie koniec sezonu

0

Cesc za Tiago na tej samej pozycji pls!

0

Alex za Alvesa i gramy 3 w obronie otwarcie bo na prawej za duzo zwalniamy

0

Tello dzisiaj zostanie bohaterem meczu!

0

Blagam niech Tello wlezie albo za alexa albo za Cesca chociaz czuje ze Cesc jeszcze dzisiaj strzeli

0

Dlaczego nie wszedl za pedro Tello ;/ zawsze miesza po lewej i robi grozne akcje a jak nie to sciaga na bok obroncow i w srodku jest luzniej

0

"tylko krasc krasc krasc"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?