piękny, historyczny mecz ! Oglądając nie mogłam oderwać wzroku od telewizora, to było coś przepięknego.. Cieszę się, że żyję w czasach takiej a nie innej Barcelony.
Też jestem za tym aby to jednak Mascherano zagrał w podstawowej '11'. Jest on bardziej doświadczony niż Bussi i gra bardziej twardo, a to będzie potrzebne na mecz Barca - Real.
1. Valdes miał niesamowity tamten sezon + ten sprzed dwóch lat. Zawsze popisywał się jakimiś świetnymi akcjami, przepuścił najmniej bramek w lidze. Nawet to świadczy o jego wielkiej klasie bramkarskiej.
2. Casillas i jego występ na MŚ. Spisywał się naprawdę dobrze, nie można mu było zarzucić jakiś większych błędów i wypadał naprawdę dobrze.
Nie można patrzeć tylko na występy na MŚ czy ME. Liczy się całokształt. Gra w klubie to dla nich codzienność i najłatwiej ocenić bramkarze po jego postawie na meczach w swoim klubie.
Pique > Pepe
1. Pique nie musi udowadniać jakimiś specjalnymi akcjami ofensywnimi , bo jego występy w każdym meczu są zachwycające. Jak na swój wzrost jest bardzo szybki i zwinny.
2. Pepe.. Oglądałam parę meczy tego zawodnika i muszę powiedzieć że nie zrobił na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia. Parę ładnych akcji ofensywnych , parę błędów w defensywie i to wszystko.
Co do Marcelo i Abidala... Nie mam pojęcia jak argumentować na korzyść któregoś zawodnika. Oby dwaj są świetnymi zawodnikami.
Ludzie przypomnijcie sobie jak pod koniec sezonu chwaliliście Bojana.. Chłopak jest młody i jak każdy zdarza mu się spadek formy, którą szczególnie w jego wieku trudno ustabilizować. Mam nadzieję że w meczu z Valencią chłopak się przełamie i pokaże, że zasługuję na grę w Barcelonie. Moim skromnym zdaniem, Pep powinien dać szansę Nolito, żeby mógł się wykazać i żeby móc ocenić czy jest już gotowy opuścić skład Barcy B i przejść do podstawowej kadry Barcelony.
1. Valdes miał niesamowity tamten sezon + ten sprzed dwóch lat. Zawsze popisywał się jakimiś świetnymi akcjami, przepuścił najmniej bramek w lidze. Nawet to świadczy o jego wielkiej klasie bramkarskiej.
2. Casillas i jego występ na MŚ. Spisywał się naprawdę dobrze, nie można mu było zarzucić jakiś większych błędów i wypadał naprawdę dobrze.
Nie można patrzeć tylko na występy na MŚ czy ME. Liczy się całokształt. Gra w klubie to dla nich codzienność i najłatwiej ocenić bramkarze po jego postawie na meczach w swoim klubie.
Pique > Pepe
1. Pique nie musi udowadniać jakimiś specjalnymi akcjami ofensywnimi , bo jego występy w każdym meczu są zachwycające. Jak na swój wzrost jest bardzo szybki i zwinny.
2. Pepe.. Oglądałam parę meczy tego zawodnika i muszę powiedzieć że nie zrobił na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia. Parę ładnych akcji ofensywnych , parę błędów w defensywie i to wszystko.
Co do Marcelo i Abidala... Nie mam pojęcia jak argumentować na korzyść któregoś zawodnika. Oby dwaj są świetnymi zawodnikami.
piękny, historyczny mecz ! Oglądając nie mogłam oderwać wzroku od telewizora, to było coś przepięknego.. Cieszę się, że żyję w czasach takiej a nie innej Barcelony.
Komentarze
0
piękny, historyczny mecz ! Oglądając nie mogłam oderwać wzroku od telewizora, to było coś przepięknego.. Cieszę się, że żyję w czasach takiej a nie innej Barcelony.
0
Też jestem za tym aby to jednak Mascherano zagrał w podstawowej '11'. Jest on bardziej doświadczony niż Bussi i gra bardziej twardo, a to będzie potrzebne na mecz Barca - Real.
0
Casillas = Valdes.
1. Valdes miał niesamowity tamten sezon + ten sprzed dwóch lat. Zawsze popisywał się jakimiś świetnymi akcjami, przepuścił najmniej bramek w lidze. Nawet to świadczy o jego wielkiej klasie bramkarskiej.
2. Casillas i jego występ na MŚ. Spisywał się naprawdę dobrze, nie można mu było zarzucić jakiś większych błędów i wypadał naprawdę dobrze.
Nie można patrzeć tylko na występy na MŚ czy ME. Liczy się całokształt. Gra w klubie to dla nich codzienność i najłatwiej ocenić bramkarze po jego postawie na meczach w swoim klubie.
Pique > Pepe
1. Pique nie musi udowadniać jakimiś specjalnymi akcjami ofensywnimi , bo jego występy w każdym meczu są zachwycające. Jak na swój wzrost jest bardzo szybki i zwinny.
2. Pepe.. Oglądałam parę meczy tego zawodnika i muszę powiedzieć że nie zrobił na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia. Parę ładnych akcji ofensywnych , parę błędów w defensywie i to wszystko.
Co do Marcelo i Abidala... Nie mam pojęcia jak argumentować na korzyść któregoś zawodnika. Oby dwaj są świetnymi zawodnikami.
0
Ludzie przypomnijcie sobie jak pod koniec sezonu chwaliliście Bojana.. Chłopak jest młody i jak każdy zdarza mu się spadek formy, którą szczególnie w jego wieku trudno ustabilizować. Mam nadzieję że w meczu z Valencią chłopak się przełamie i pokaże, że zasługuję na grę w Barcelonie. Moim skromnym zdaniem, Pep powinien dać szansę Nolito, żeby mógł się wykazać i żeby móc ocenić czy jest już gotowy opuścić skład Barcy B i przejść do podstawowej kadry Barcelony.
0
A co by było w takim razie z Bojanem?
0
Casillas = Valdes.
1. Valdes miał niesamowity tamten sezon + ten sprzed dwóch lat. Zawsze popisywał się jakimiś świetnymi akcjami, przepuścił najmniej bramek w lidze. Nawet to świadczy o jego wielkiej klasie bramkarskiej.
2. Casillas i jego występ na MŚ. Spisywał się naprawdę dobrze, nie można mu było zarzucić jakiś większych błędów i wypadał naprawdę dobrze.
Nie można patrzeć tylko na występy na MŚ czy ME. Liczy się całokształt. Gra w klubie to dla nich codzienność i najłatwiej ocenić bramkarze po jego postawie na meczach w swoim klubie.
Pique > Pepe
1. Pique nie musi udowadniać jakimiś specjalnymi akcjami ofensywnimi , bo jego występy w każdym meczu są zachwycające. Jak na swój wzrost jest bardzo szybki i zwinny.
2. Pepe.. Oglądałam parę meczy tego zawodnika i muszę powiedzieć że nie zrobił na mnie jakiegoś specjalnego wrażenia. Parę ładnych akcji ofensywnych , parę błędów w defensywie i to wszystko.
Co do Marcelo i Abidala... Nie mam pojęcia jak argumentować na korzyść któregoś zawodnika. Oby dwaj są świetnymi zawodnikami.
0
piękny, historyczny mecz ! Oglądając nie mogłam oderwać wzroku od telewizora, to było coś przepięknego.. Cieszę się, że żyję w czasach takiej a nie innej Barcelony.
0
Wkońcu jakieś dobre wieści ;) Trochę martwię się o Zlatana.. Miejmy nadzieję że szybko wróci do zdrowia i wróci na boisko w najlepszej dyspozycji ;))
0
karnego nie było ;P ale będzie dobrze ;)) musimy wygrać ;D
0
trzeba grać dalej jak najlepiej i czekać na potknięcie się Realu ;)