kaziupower
Dołączył/a: marzec 2015
Chorzów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
UWAGA OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:
Jeśli jeszcze raz ktoś zwątpi w tą drużynę przed jakimś meczem prosimy o usunięcie konta.
Dziękuję.
2
w 7 minucie przy stanie 1:0 po zagrani Neymara obronca PSG zatrzymał pilke reka moim zdaniem tam sie karny należal kto wie jak wtedy by sie mecz potoczyl
1
Bardzo fajny artykuł jeśli rozpatrywać cała sprawę od strony kibicowskiej.
Szanuję i kocham Barcę i dla mnie nie muszą już niczego udowadniać.
Ale co powiecie na tezę, że cały świat futbolu / FIFY / generalnie sportu to korupcja, bukmacherka i polityka? Sami widzicie po losowaniach Realu co się dzieje.. "szkoda strzępić ryja" .. Barca zdobyła tryplet w zeszłym sezonie i w tym musieli po prostu odpaść ze względu na jakieś dziwne układy - wpływy takich klubów jak Real czy Bayern w piłkarskim świecie. Co nagle nasi chłopcy w 2 tygodnie zapomnieli jak się gra ? Drużyna która przez 7 miesięcy funkcjonuje jak walec niszczący wszystko na swojej drodze, nagle przestaje grać, a nawet biegać!
12km mniej przebiegnięte niż druzyna przeciwna w meczu o taką stawkę ?! To jest kpina.. Do tego nieodgwizdany karny z 91 minuty - sędzia po prostu nie mogl go odgwizdać bo Barca musiała odpaść widocznie z tych rozgrywek.. Nie wiem czemu tak się stało bo piłkarsko jesteśmy na dużo wyzszym poziomie niż wszystkie pozostałe kluby i moglismy w tym sezonie zostać bezapelacyjnie najlepsza druzyna w historii na kartach futbolu, broniąc trofeum LM. Ale widocznie istnieją jeszcze jakieś siły wyższe, rozdające karty w tym całym światku..
Jak ktoś mnie zaraz zacznie hejtować że sport jest czysty, uczciwy i piękny to proponuję co sobotę zaglądać na livesports.pl i pośledzić sobie wyniki europejskich lig. Frajerzy się emocjonują, a bukmacherzy liczą banknoty..
0
nic dodać, nic ująć
0
1. Wolfsburg vs Real - rewanz na Bernabeu - wymarzony układ
2. Atleti - rewanż na Calderon.. bez komentarza
Kolejne losowania rok po roku to skandal za skandalem. Barca jest w formie i nie musimy się nikogo bać, ale te losowania to ściema i niech ktoś to wreszcie powie publicznie na głos..
Dwie drużyny skazane na pożarcie, "giganci przechodzą dalej bez wysiłku", jeden dwumecz to ustawka szejków, a 2 sportowo najbardziej amibtne drużyny niech się gryzą i szarpią na boisku..
ŻENADA #$%&%$#@ !!
proponuje te losowania urządzać w Madrycie i żeby kulki wyjmował Perez!
Chcą zrobić wszystko, żebyśmy nie obronili LM..
0
szkoda, że na Bernabeu nie dołożył swojej cegiełki..
0
a LE i tak pewnie powie po meczu, że niestrzelone karne go nie martwią..
takie pomyłki w końcówce sezonu mogą zaważyć na jakimś trofeum..
dajcie Ivanowi następny! Albo Sergio on ma tętno 44..
2
http://www.totalsportek.com/barcelona-live-stream/
0
1
aż dziwne, że sędzia nie odgwizdał swojego faulu na Modricu :)
0
z Nolito zamiast Munira na ławce ta 18-nastka prezentowała by się aż za pięknie ..
0
Gramy dzisiaj w błękitnych strojach ?
1
wydaje mi się, że nie ma co panikować po jakimś słabszym meczu kiedy gramy ich w sezonie 60, szczególnie kiedy mamy słabą grupę LM i spokojnie z niej wyjdziemy. nie zapominajcie ze Luis Enrique byl trenerem Romy przez rok i dziwnym trafem w Barcelonie nie widac dzisiaj szczegolnej mobilizacji .. Bukmacherzy tez nie pozostaja bez wplywu na wyniki bo w kazdej kolejce LM musza sie trafic jakies kwadratowe jaja zeby za dużo kuponów nie weszło..
inna sprawa, ze sezon po tryplecie bedzie szczegolnie trudny dla nas ze wzgledu na tragiczne, zenujace sedziowanie przeciwko nam, co jasno widac od poczatku sezonu
0
Sergio pewniak, ale rakiticia przesunalbym wyżej na pozycje iniesty i dał szanse rafinhi lub postawił na spokój xaviego. Może wejście z ławki w ważnym meczu byłoby skutecznym bodźcem dla Andresa?
0
Zgadzam sie z pozycjami, na które potrzebujemy wsparcia. Wg mnie priorytet powinien być następujący:
1. Środek pola - Pogba byłby marzeniem - silny, wysoki, z bajeczna technika
2. Prawa obrona - ta sytuacja z Danim jest juz trochę męcząca, ma ogromne zasługi za te wszystkie lata, ale powinni szybciej zdecydować co z nim dalej robimy, jeżeli sprzedaż --> Danilo
3. Zgadzam sie ze konieczny jest zakup stopera i to najlepiej światowej klasy - mathieu może sie zestarzeć, nie wiadomo co z vermaleenem, Javier zawsze będzie za niski na środek obrony, konieczny jest jeszcze jeden transfer na ta pozycje
4. Zabezpieczenie lewej obrony i kogoś na atak - przy takiej ilości meczy w roku trzeba mieć solidnych zmienników na każda pozycje, nie można tez wykluczam kontuzji . Mamy cudowny tercet napadziorow ale nie h nie daj Boże któremuś sie coś stanie .. Tfu!
0
Pytanie co zrobi Enrique jak Sergio wróci do składu .. Javier ławka ?