kazbychu
Dołączył/a: grudzień 2013
14 obserwujących
20 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby jego ego było jeszcze większe niż osiągnięcia zespołowe i indywidualne Messiego to pewnie walnie ze 5-6 w końcu gra nie z byle jaką drużyną. ;)
1
Z AB też za bardzo nie myślał. Tu chodzi o to że inni widząc że on ma z tym "problem" zaczną robić podobnie MATS na 16 albo dalej i laga z połowy.
2
A co miał powiedzieć i Pique i Luis E. zjechać go w mediach , gość pewnie by się jeszcze gorzej podłamał i wtedy to byłby może jeszcze większy klops. Może swoje oberwał w szatni ale drugi taki babol chyba jest dla niego większą karą i nauką pokory. Jeśli tak maja grać obaj nasi bramkarze to coś mi się wydaje że takich bramek lub strzałów będzie więcej a powiem szczerze że nie przypominam sobie żeby w poprzednich sezonach ktoś nam takie bramy walił i widać że jeśli oni będą tak wysoko wychodzić to przeciwnicy będą robić to co raz częściej. Ktoś dziś napisał że MATS był pod grą dlatego stał tak daleko od bramki a ja bym chciał żeby on był bardziej pod bramką.
0
Qrcze to trzeba myśleć,bo mogę się założyć że takich prób lobowania MATSA będzie więcej.
1
Czyli MATS krótko mówiąc załatwił po trosze mecz. No cóż chyba takie gole to będzie jego znak firmowy.
20
Czy mi się wydawało ale AT bez Ardy T. straciło dużo w środku pola.
0
Odkupił :)))
0
Ney uczy sie wykorzystywać sytuacje .FT pokazał jedna akcja i gol .
0
Można można :
UEFA potwierdziła, że kary, które wymierzyła wobec Manchesteru
City i PSG w ubiegłym sezonie, zostały zniesion
W poprzednim sezonie Manchester City i PSG mogły zgłosić do Ligi Mistrzów tylko po 21 zawodników - taka była kara za nieprzestrzeganie reguł finansowego Fair Play. W obecnym sezonie jednak oba kluby mogą zgłosić już normalną liczbę piłkarzy, czyli 25.
"The Citizens" i Paryżanie mogli ponadto na transfery przeznaczyć nie więcej niż 49 milionów funtów. Jak widać po tegorocznym okienku transferowym, podczas którego angielski zespół przekroczył barierę 200 milionów euro na wzmocnienia, a PSG wydało ponad 100 milionów, również i to ograniczenie zostało zniesione.
UEFA złagodziła regulacje Financial Fair Play w czerwcu obecnego roku, idąc na daleko idące ustępstwa względem obu klubów. Teraz te ustępstwa potwierdziła.
"Komisja Kontroli Finansowej Klubów UEFA potwierdza dzisiaj, po przyjrzeniu się okolicznościom sprawy, że zniesie szereg restrykcji nałożonych na Manchester City i PSG. W szczególności, oba kluby od tego sezonu zostały zwolnione z ograniczeń związanych ze zgłaszaniem do rozgrywek UEFA nowych zawodników" - przeczytamy w komunikacie.
0
Zemsta jest słodka
0
U jest pozycja dla SR
0
Rzeznia się robi
0
Ale zapakował bez kombinowania.
0
A 10 to grali jak DA był na boisku.
0
Rafiniha na razie słabo.
0
co za przyjęcie SR
1
Wieczny talent jak swojego czasu Grzegorz Filipowski.
0
Alexis jezdzieć bez głowy.Potrafił strzelić piękną brama a za chwile zgubić piłkę w kontrataku.
0
A ja nie żałuje bo mnie z roku na rok co raz bardziej irytował i ten jego idiotyczny uśmiech jak coś zjechał. Zero wkurzenia tylko uśmiech i nic więcej. No i tak jak Fabs ludziki bez honoru.
0
No i mam nadzieję że na śo będą grać prawdziwi obrońcy.Bo z Masche nigdy nie będzie śo a i zatraca to co było w nim najlepsze jako dp. Jeśli Masche będzie cały czas jako śo to i Bartra nie złapie doświadczenia nie Verma i Mathiue nie zgrają się z Pique.
2
A mnie martwi to że Andres i inni zamiast uruchomić szybkim podaniem uciekających bocznych obrońców znowu są kółeczka zwolnienie akcji itp. Nie ma elementu zaskoczenia bo bokach a obrońcy robią niepotrzebnie puste przeloty.Sandro oki a 7 i 17 takie samie łamagi.
0
Z jednej strony i tak o nie. Słaba ławka rezerwowych za duże roszady w obronie i pomocy.Messiego i Suareza nie oszczędza to dlaczego obronę i pomoc oszczędza gdzie w styczniu dojdzie do nich wzmocnienie a w ataku bryndza na ławce.
0
Heee może sami piłkarze w to nie wierzą (tak z tyłu głowy może im to siedzi). Ale będzie cholernie ciężko.
0
Widzieliście początek meczu i szybkie i agresywne podejście zawodników AB pod pole karne FCB i już wtedy wydawało mi się że u tych mało doświadczonych zawodników był strach w oczach i pełne gacie. I później tak już był cały czas.Złe wybicia Matsa nawet nie rozglądał się kto jest lepiej ustawiony tylko wszystko na Adriano.Nie było zawodnika w obronie ani w pomocy który mógłby wyprowadzić płynnie piłkę spod presji przeciwnika i zapoczątkować akcje FCB z przewagą na ich połowie.
0
No to normalnym składem musi grać do końca roku bo wartościowych zawodników na ławce rezerwowych tyle co kot napłakał więc jak ma LE oszczędzać zawodników z pierwszego składu jak reszta to na FCB za wysokie progi .
0
No niech będzie remis ze wskazaniem na VV.
0
Tak. MATS przegina z tymi wyjściami a'la Neuer .Co dało się ostatnio zauważyć że nie zawsze są to dobre decyzje jak i jego gra nogami i przegląd pola. Może zatracił to co robił w poprzednim sezonie bardzo dobrze przez zbytnią pewność siebie.
0
Qrde LM już się skończyła jest nowe a on daje d..y po całości. I tyle . Będzie teraz za zasługi grał jak Pedro bo w rewanżu z BM wybronił a co miał robić.Od tego jest i tyle. Jak gra słabo to ławka i kubeł zimnej wody na głowę.
0
Fakt pakowanie wszystkich w/w do pierwszego składu jest posunięciem lekko szalonym.
0
I tu jest qrka wodna pies pogrzebany .Zima bez wzmocnień teraz lato .A ławka mizerna jak i wychowankowie.