0

BarcaFann

Giuseppe Meazza = San Siro ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Stadion_Giuseppe_Meazzy ;]

0

lampardcfc - może i Inter zaparkuje autobus pod bramką, ale wiesz..piłkarzom FCB nawet to nie przeszkodzi (co za problem, przeczołgać się pod nim ;p) i to Blaugrana [mam nadzieję] w maju zaparkuje na SB! ;]

visca el barca! ;*

0

no to widzę, że powtórzyłam czyjeś słowa ;]

przepraszam , ale jestem zaspana i nie zauważyłam.

nie mniej jednak cieszę się, że jest więcej osób myślących w ten sam sposób ;p

VeB! ;*

0

eeej..nie łamiemy się!

przecież jest jeszcze rewanż!Trzeba wierzyć!Tym bardziej, że gramy u siebie (magia Camp Nou)!

Zapomnieliście (do tych którzy nie wierzą w zwycięstwo), że to MY jesteśmy najlepszą drużyną na świecie?!

VAMOS! ;*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?