0

Bravo,Aleix,Mascherano,Bartra,Adriano,Arba,Busquets,Rakitic,Neymar,Suarez,Messi

8

I to są święte słowa.Ronaldo jest tylko jeden.Luis Nazario Da Lima

1

No i kamień z serca.Pierwsze mądre słowa "zarządu"

0

Dobry skład.Typuje 3-1

0

Trzymaj się Eric.Wszyscy jesteśmy z Tobą.Anims Abidal

0

Baju,baju będziesz w raju

0

A co z ligą typerów

0

A w telewizji oprócz N gdzieś leci

0

Damy damy rade

0

dlaczego nie mam żadnych spotkań

0

To będzie jego sezon

0

To będzie jego sezon

0

To będzie jego sezon

0

halo na Cyfrze leci na kanale 318

0

a propos meczu gdzie będzie można go obejrzeć oprócz N-ki

0

Z Xerez gramy awansem bo wyjeżdżamy do Abu Dabi po puchar mistrzów świata

0

Visca el Barca.

Lakers ist the best

0

On i ten jego Mourinho są gówno warci

0

A mi się podoba Agbonlahor z Aston Vilii

0

titi w życiu nie

0

ta taktyka im nic nie da zaaplikujemy im ze 3 gole i po sprawie

0

ma chłop łeb na karku.wie co mówi

0

w 4 kolejkach 11 punktów i po kłopocie

0

a ja myślę o poczwórnej.Dorzucimy jeszcze klubowe mistrzostwo świata

0

wszystkiego naj i potrójnej korony

0

czy będzie jakaś inna transmisja

0

na każdego przychodzi czas ale Bobiego troche szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?