kasztan17
Dołączył/a: listopad 2010
Wadowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Tak sklad zapewni nam dzisiaj zwyciestwo
Villa - Messi - Pedro
Iniesta - Xavi
Busquets
Abidal Puyol PIque D.Alves
Valdes
0
a ktory sektor bardziej polecasz ? zaraz w narozniku za bramką czy przy koronie stadionu, w najwyzszych rzędach, ale za to na środku ?
0
Racja, zapomnialem o przerwie reprezentacyjnej.. dzieki !
0
Chce kupić bilety na mecz z Dep.Alaves lub Celitikiem, jak myslicie na ktory mecz wyjdzie mocniejszy sklad ? Z jednej strony dzien po meczu z Alaves jest narodowe swieto Katalonii, z drugiej strony mecz z Celitikiem to jednak Liga Mistrzow..
0
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Poleci mi ktoś płatną stronę, na której będe mógł oglądnąć mecz bez zacinek ?
0
Zluzujcie ! Dani żartował.
0
Sprawdź jaką masz wersje .Net frameworka. Najnowsza to 4.5 - taka powinna być widoczna zainstalowana, chociażby w "Dodaj usuń programy". Jeśli tak nie jest, pobierz ze strony Microsoftu najnowszą wersję. Po instalacji, zrestartuj komputer. Sprawdź, czy zainstalowana, widoczna w "Dodaj usun programy wersja" to ta 4.5. Jesli tak, mozesz sprobować uruchomic fife, dla bezpieczeństwa z uprawnieniami administratora. Gdyby to nie pomogło napisz na priv ale nie obiecuje ze predko odpowiem.
0
Na pewno na jego dyspozycje miał wpływ ostatni rok w Barcelonie , spędzony głównie na przyglądaniu się grze kolegów z ławki.
Nie bez znaczenia też był prawdopodobnie fakt, że reprezentacji Kamerunu towarzyszyła zmasowana krytyka środowiska piłkarskiego, oburzonego pozasportowymi aspektami wyjazdu Kamerunu na mundial - mam na myśli spięcie na linii zawodnicy - federacja w sprawie wynagrodzeń za brazylijski turniej.
Według mnie jego zachowanie było przejawem narastającej frustracji.
Mam nadzieję, że w najbliższym czasie Alex odnajdzie się na boisku i poza nim.
3
Następca Xaviego ?Ma papiery na to żeby zastąpić Generała na boisku , ale nie wypełni po nim pustki w szatni - mam na myśli potencjalne odejście Xaviego, bądź jego wycofanie na ławkę rezerwowych.Kto zastąpi Xaviego, gdy nie ma już Valdesa i Kapitana ?
0
Świetne spojrzenie na sytuacje. Zgadzam się w 100% :)
0
Zespół Sociedadu dużo stracił na wartości po ostatnim sezonie? Kto może nas teraz postraszyć z ich strony? Mają jakość z przodu ?
Wiem że Xabi Prieto gwarantuje jakość, a jak z innymi ? Nie orientuje się za bardzo :)
0
Wygląda na tym zdjęciu jak Kriksos z serialu Spartacus :D
0
gringo1989
Xavi/Tello ?!
0
"Wczoraj wybiegł w koszulce Dumy Katalonii po raz 600(!), mecz zwięczył bramką i, co najważniejsze, zwycięstwem."
*zwieńczył
Visca el Barca !