kassadin
Dołączył/a: grudzień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to sa ludzi nie cyborgi gowno wiemy co maja w glowach co jest w szatni moze specjalnei tak zagrali pozatym jak dla mnie slaby doping ma fc barca na stadionie jak by mieli tak jak w angli lub galateseray to by musieli grac
0
alves to aleves tam to jak kochacie druzyne to kochajcie tez porazki z barca juz prawie 12 lat ale atletico mialo to wygrac i tyle byli lepsi
0
0
taka taktyka autobusu powina byc karana
0
slaba gra barcy jak dla mnie fart ze byl remis musza zmienic dilera bo ten koks juz na nich nie dziala :D
0
co za ciule glosuja na mesiego albo tello xDDD zawodnicy meczu fabregas,montay,pedro,pique
0
fajnie bylo by wygrac ale plakac nie bede jak odpadniemy trofeum to dodatki liczy sie klub i czy jestes sezonowcem czy nie :)
0
song bardzo dobrze gra ale mam wrazenie ze sie rusza jak by mial drewno w nogach barta coraz pewniej to jego plus atak jak dlamnie dobrze graja graja wolno bo nie maja potrzeby grac szybko przeciwnicy sie tylko bronia iniesta bardzo fajnie ze gra alba pkiene wrzutki xavi jak najarazie najgorzej
0
xavi nic nie gra przykre ;/
0
kto ma jakos dobra jakos online ?