0

haha.....dokopaliśmi 'diabełkom' ;]

WE ARE THE CHAMPIONS!!!!! potrójna korona nasza!!!!

campeone ole ole ole!!!!

0

Zgnieciemy ich ;]

dawajcie z nimi panowie!!!

Go Go Barca!!!!

tak dziwnie troche ze zamiast Keity jest Busquets ale spoko da rade ;]

cos czuje karne w powietrzu...:/:/:/

mam nadzieje, ze nie....

Go GO BARCA!!!!!

0

uuuu.....no nie.....

mam nadzieje ze jak najszybciej wyzdrowieje i wróci do pełni sił na finał LM ;]

0

dla Drogby i Ballacka za takie zachowanie odrazu powinny byc czerwone.....

a tak własciwie to co Drogba powiedzial na koniec do kamery??

0

no Chelsea jest troche pokrzywdzona bo conajmnije jeden karny jak nic dla nich ale przeciez to samo z Baca....

poprostu szczescie sprzyja lepszym ;]

0

jak Bojan wszedł to jakby uskrzydlił gre bo praktycznie 5 min pozniej padła bramka XDXDXD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?