O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 55
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ja pier** ale mam stresa xD

0

Viila to pewnie zgona zaliczył ;DD

A tak na poważnie to szkoda mógł by go wpuścić..

0

wybaczcie mi, że nie na temat ale nie mogłam się powstrzymać..

,,Jestem dumny ze jestem kibicem Realu. Wbrew pozorom ktore snuja media Real jest skromny, pokorny i uczciwy w przeciwienstwie do "wielkiej" barcelony. przykladow na to jest od groma. Czuje ze Wielki Real nadchodzi i wkrotce nastapi koniec tej barcelomani."

Komentarz jednego hala kibica Realu...

Ale się uśmiałam... :D:D

0

MessiGood

Ja na ten mecz czekałam od września ;p Nic nie pamiętam z tego meczu :D Padłam zaraz na początku :D:D

0

co muszą teraz czuć nasi mistrzowie..

Zobacz wszystkie

0

Pique jaki pijany:D

0

wybaczcie mi, że nie na temat ale nie mogłam się powstrzymać..

,,Jestem dumny ze jestem kibicem Realu. Wbrew pozorom ktore snuja media Real jest skromny, pokorny i uczciwy w przeciwienstwie do "wielkiej" barcelony. przykladow na to jest od groma. Czuje ze Wielki Real nadchodzi i wkrotce nastapi koniec tej barcelomani."

Komentarz jednego hala kibica Realu...

Ale się uśmiałam... :D:D

0

No brawo chłopcy:p Ide opijać :D:D Visca el Barca !

Jestem taka happy:)) łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0

co muszą teraz czuć nasi mistrzowie..

0

nie mogę się na niczym skupić.. ciągle mam tylko w głowie dzisiejszy mecz;)

a co do snów mi się śniło że inter wygrał LM... ale jak sny się odczytuje odwrotnie to nic mnie nie martwi^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?