O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Jeżeli ten apel skierowany jest do jakichś małoletnich kibiców królewskich bądź idiotów z Marci to błagam, ich nie traktuje się serio.
Jeżeli natomiast ten artykuł pisany jest na poważnie i z myślą o prawdziwych kibicach, sztabie i piłkarzach to zapewniam, pokory tu nie brakuje. Nikt nie zapomniał tych jakże bolesnych porażek bo takich rzeczy niestety tak łatwo się nie zapomina. Nikt też nie świętuje zwycięstwa bo wszyscy poważni wiedzą, że daleka droga. Jest radość z każdego punktu przewagi ale co w tym złego/dziwnego?
"Real jest bardzo pewny siebie" - szmatławce to nie Real
"W internecie aż roi się od poniżających wpisów kibiców Blancos" - drugie tyle jest w odwrotną stronę. Świat jest pełen głupców i napinaczy, są także po obu stronach tej barykady.
Złośliwe docinki o kurzu w gablocie to prowokacje niskich lotów.

0

Higuain + Ronaldo też 40, świetna rywalizacja, respect :)

pozdrowienia z obozu rywala

0

"Mamy zamiar wygrać mecz z Barceloną na Santiago Bernabeu, a także wygrać ligę" nie równa się: "Ronaldo. Pokonamy Barcelonę i wygramy ligę". Niepotrzebna prowokacja, przecież dziwne byłoby gdyby nie miał zamiaru wygrywać. Po co wtedy grać?...

Zobacz wszystkie

0

Jeżeli ten apel skierowany jest do jakichś małoletnich kibiców królewskich bądź idiotów z Marci to błagam, ich nie traktuje się serio.
Jeżeli natomiast ten artykuł pisany jest na poważnie i z myślą o prawdziwych kibicach, sztabie i piłkarzach to zapewniam, pokory tu nie brakuje. Nikt nie zapomniał tych jakże bolesnych porażek bo takich rzeczy niestety tak łatwo się nie zapomina. Nikt też nie świętuje zwycięstwa bo wszyscy poważni wiedzą, że daleka droga. Jest radość z każdego punktu przewagi ale co w tym złego/dziwnego?
"Real jest bardzo pewny siebie" - szmatławce to nie Real
"W internecie aż roi się od poniżających wpisów kibiców Blancos" - drugie tyle jest w odwrotną stronę. Świat jest pełen głupców i napinaczy, są także po obu stronach tej barykady.
Złośliwe docinki o kurzu w gablocie to prowokacje niskich lotów.

0

"Mamy zamiar wygrać mecz z Barceloną na Santiago Bernabeu, a także wygrać ligę" nie równa się: "Ronaldo. Pokonamy Barcelonę i wygramy ligę". Niepotrzebna prowokacja, przecież dziwne byłoby gdyby nie miał zamiaru wygrywać. Po co wtedy grać?...

0

Higuain + Ronaldo też 40, świetna rywalizacja, respect :)

pozdrowienia z obozu rywala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?