karpofros2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja liczę na wenezuelę :P
0
messi powinien mieć ze 2 asysty jakby higuain nie partolił
0
odpowiada mourinho
"Dlaczego? Dlatego, że jesteśmy najlepsi. Jesteśmy w czasie uroczystości i jeśli ktoś spyta was dlaczego tu jesteśmy, to odpowiedzcie: 'dlatego, że jesteśmy najlepsi', ponieważ jesteśmy najlepsi! Visca el Barça, Visca Catalunya i Puerto de Santa María"
0
mecz 17 kolejki też może być przełożony, bo wtedy jest finał klubowych MŚ
0
na tamte czasy to było dużo
0
mam nadzieję, że to prawda
0
puciu natchnąłeś mnie i zrobiłem swój własny terminarz
0
no i jest tam AC Milan i Internacional Porto Alegre, a nie Inter Mediolan
0
puciu wkradł ci się błąd w tym terminarzu. W drugim meczu Barcelona nie gra z Interem Medilan tylko z Internacional Porto Alegre
0
w londynie był w tym roku, teraz będzie w Monachium, a w Londynie też ma kiedyś być znowu
0
Dziękujemy!
0
najlepiej jak obaj będą
0
Visca el Barca !!!!
0
Visca el Barca !!!!