0

ja liczę na wenezuelę :P

0

messi powinien mieć ze 2 asysty jakby higuain nie partolił

0

odpowiada mourinho

"Dlaczego? Dlatego, że jesteśmy najlepsi. Jesteśmy w czasie uroczystości i jeśli ktoś spyta was dlaczego tu jesteśmy, to odpowiedzcie: 'dlatego, że jesteśmy najlepsi', ponieważ jesteśmy najlepsi! Visca el Barça, Visca Catalunya i Puerto de Santa María"

0

mecz 17 kolejki też może być przełożony, bo wtedy jest finał klubowych MŚ

0

na tamte czasy to było dużo

0

mam nadzieję, że to prawda

0

puciu natchnąłeś mnie i zrobiłem swój własny terminarz

0

no i jest tam AC Milan i Internacional Porto Alegre, a nie Inter Mediolan

0

puciu wkradł ci się błąd w tym terminarzu. W drugim meczu Barcelona nie gra z Interem Medilan tylko z Internacional Porto Alegre

0

w londynie był w tym roku, teraz będzie w Monachium, a w Londynie też ma kiedyś być znowu

0

Dziękujemy!

0

najlepiej jak obaj będą

0

Visca el Barca !!!!

0

Visca el Barca !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?