0

zastanówmy się logicznie po co nam fabregas przecież jego nazwisko jest łączone z naszym klubem od kilku lat i to bez fabregasa w składzie Barcelona wygrała trzecie z rzędu mistrzostwo w La Liga i dwukrotnie triumfowała w Lidze Mistrzów.Teraz powinniśmy zaciskać pasa a nie wpadać w kolejne długi bo przecież Wenger nie puści go za mniej niż 40mln.Co do pozostałych nazwisk to jestem za transferem Rossiego gdyż jest to zdecydowanie bardziej techniczny piłkarz który przystosuje się do gry na skrzydle Sanchez to środkowy napastnik a Barcelona nie gra typową 9 więc Rossi za którym przemawia też dodatkowo cena 10mln w jedną czy drugą stronę to wbrew pozorom bardzo dużo.Oprócz Rossiego kupmy Jose Angela i Arturo Vidala który jest zawodnikiem bardzo uniwersalnym i na bardzo dobrym poziomie może grać na wielu pozycjach.Oprócz nich stawiajmy częściej na Thiago,Barte i Fonfasa bo są to naprawdę wartościowi zmiennicy którzy mogą wnieść dużo do zespołu.Tak można rozwiązać problem ''słabej obrony'' i krótkiej ławki nie wprowadzając klub w długi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?