Unicef jak to nie ma czynników ??? widziałeś jaką bramke Eto'o z daleka ? ( więcej niź 35m) ?? albo albo z wolnego?
albo widziałeś jakąś bramkę Eto'o strzeloną w ekwilibrystyczny sposób ?
albo (nie w tym filmiku) okiwanie 7 zawodników na przysłowiowy "zamach" ? bo ja sobie nie przypominam..
nie chce aby ktoś pomyślał że nie lubię Eto'o czy coś w tym stylu , nie cisnąłem na niego jak wielu z Was że jest pazerny na kasę itp.. po prostu zarząd robi zmiany i coś zmienia a nei tak jak w 2006 roku w którym to prawie nic nie zmieniliśmy
nareszcie w LM będą się bać jak będziemy mieli rzuty rożne i wolne z daleka :D za dużo to z nich bramek nie dobywaliśmy a podczas meczów z taką Chelsea lub L'poolem to o awansie mogą decydować stałe fragmenty gry :P
myślę że gdyby Pep nie powiedział że nie chce Eto'o bo to jego odczucie to Kameruńczyk nie chciał by tego bonusu..
źle to rozegrał po prostu , trzeba było powiedzieć że zmienia taktyke drużyny i go tam nie widzi a wyszło na to że Guardiola go nie lubi bo ma np. 179 a nie 180..
kim by była i gdzie by się znajdowala Chelsea bez Abramowicza?
hasali by sobie w 2 lidze :)
poszperałem w wikiedii :
"Klub pierwszy ważniejszy sukces osiągnął w roku 1955, kiedy to został mistrzem kraju. W latach 60. oraz 70. Chelsea zdobyła kilka pucharów, jednak do roku 1997 nie osiągnęła ważniejszego sukcesu"
bonusik dla sezonowcow :
Po przyjściu rosyjskiego multimiliardera, Romana Abramowicza, Chelsea przeżywa prawdziwy rozkwit. Setki milionów euro wydawane na piłkarzy, działaczy oraz szkółkę młodzieżową szybko przyniosły oczekiwane efekty. Na Stamford Bridge przybył trener Jose Mourinho i to on sprawił, że Chelsea stanęła na samym szczycie nie tylko angielskiej ale również europejskiej piłki. Idealnym prezentem na 100-lecie istnienia Chelsea F.C. okazało się Mistrzostwo Anglii w sezonie 2004/05, zdobyte dopiero po 50 latach od pierwszego oraz półfinał Ligi Mistrzów.
podobają mi się komentarze "kibiców" na stronie Chelsea :P prowadzą dyskusję o tym że Alves i Yaya to najsłabsze ogniwa naszego zespołu.. no cóź , pozostaje im pogratulować :D
Komentarze
0
Unicef jak to nie ma czynników ??? widziałeś jaką bramke Eto'o z daleka ? ( więcej niź 35m) ?? albo albo z wolnego?
albo widziałeś jakąś bramkę Eto'o strzeloną w ekwilibrystyczny sposób ?
albo (nie w tym filmiku) okiwanie 7 zawodników na przysłowiowy "zamach" ? bo ja sobie nie przypominam..
nie chce aby ktoś pomyślał że nie lubię Eto'o czy coś w tym stylu , nie cisnąłem na niego jak wielu z Was że jest pazerny na kasę itp.. po prostu zarząd robi zmiany i coś zmienia a nei tak jak w 2006 roku w którym to prawie nic nie zmieniliśmy
0
to na Hleba mówimy od dzisiaj H21 ;D
0
nareszcie w LM będą się bać jak będziemy mieli rzuty rożne i wolne z daleka :D za dużo to z nich bramek nie dobywaliśmy a podczas meczów z taką Chelsea lub L'poolem to o awansie mogą decydować stałe fragmenty gry :P
0
myślę że gdyby Pep nie powiedział że nie chce Eto'o bo to jego odczucie to Kameruńczyk nie chciał by tego bonusu..
źle to rozegrał po prostu , trzeba było powiedzieć że zmienia taktyke drużyny i go tam nie widzi a wyszło na to że Guardiola go nie lubi bo ma np. 179 a nie 180..
0
jakby twoi rodzice byli z Zimbabwe i bys urodził się w Polsce to byś miał pochodzenie Zimbwawyjskie(czy jak to się w ogołe pisze)? o_0
0
to samo pisałem wczoraj . Chelsea się otworzy i strzelimy kilka bramek.. pytanie tylko czy więcej niź Chelsea
pisaniem że Barca dostanie 4-0 nie pomożemy naszemu zespołowi
nie traćmy wiary w Barce :)
Visca el Barca !!!
0
CFCfan :D
ja naprawdę współczuje Chelsea :D
0-0 na Camp Nou i u siebie tzn. na Stamford Brigde będą musieli się otworzyć :D dzisiaj Real się otworzył i dostał worek 6 bramek..
szanuje Chelsea i inne zespoły ale po takim zwycięstwie morale naszego zespołu tak podskoczą że z każdym mogą wygrać :D
wyobraź sobie Chelsea jak wygrywa z Man Utd 6-2 !!!
po prostu BEZCENNE xD
jak uraziłem fanów Chelsea to sorka ;*
0
Hiddink: To będzie otwarty mecz--->(strzały) Barcelona 16(5), Chelsea 3(2)
enjoy :D
remis też dobry.. na GD odstawił Eto'o
0
ale teraz dałeś pappi...
kim by była i gdzie by się znajdowala Chelsea bez Abramowicza?
hasali by sobie w 2 lidze :)
poszperałem w wikiedii :
"Klub pierwszy ważniejszy sukces osiągnął w roku 1955, kiedy to został mistrzem kraju. W latach 60. oraz 70. Chelsea zdobyła kilka pucharów, jednak do roku 1997 nie osiągnęła ważniejszego sukcesu"
bonusik dla sezonowcow :
Po przyjściu rosyjskiego multimiliardera, Romana Abramowicza, Chelsea przeżywa prawdziwy rozkwit. Setki milionów euro wydawane na piłkarzy, działaczy oraz szkółkę młodzieżową szybko przyniosły oczekiwane efekty. Na Stamford Bridge przybył trener Jose Mourinho i to on sprawił, że Chelsea stanęła na samym szczycie nie tylko angielskiej ale również europejskiej piłki. Idealnym prezentem na 100-lecie istnienia Chelsea F.C. okazało się Mistrzostwo Anglii w sezonie 2004/05, zdobyte dopiero po 50 latach od pierwszego oraz półfinał Ligi Mistrzów.
pieniądze nie grają^^
pozdro..
0
podobają mi się komentarze "kibiców" na stronie Chelsea :P prowadzą dyskusję o tym że Alves i Yaya to najsłabsze ogniwa naszego zespołu.. no cóź , pozostaje im pogratulować :D