O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2477
  • Liczba komentarzy 122
  • Polecenia 552

Komentarze

1

Skąd to negatywne nastawienie do Koemana? Gość ma ogromne doświadczenie, sprawdził się dobrze w zbliżonym systemem do Barcy, Ajaxie już na początku swojej kariery trenerskiej, a teraz w reprezentacji Holandii, która przypomnijmy jak tam przychodził była w lekkiej rozsypce i w środku zmiany pokoleniowej, pokazał, że gwiazdy też umie ustawić. Jasne ten podpis niesie ze sobą jakieś ryzyko, jak każdy, ale nie widzę lepszej realnej opcji na ten moment poza ten Hagiem, którego podpisanie na pewno wymagałoby dużo więcej rozmów między klubami i samym Ericiem. Zacznijmy narzekać dopiero jak to nie wypali, bo Koeman naprawdę ma jaja żeby poukładać naszych zawodników.

0

@buddy Chodzi o to że kiedy kupujesz zawodników ich "koszt" rozkłada się na długość ich kontraktu, czyli kupując Pjanicia za 60 w budżecie będziemy mieć wydatek 15 mln bo podpisuje on na 4 lata. Natomiast sprzedaż jest wliczana w całości czyli do budżetu można było dopisać 72 mln od razu, więc budżetowo Bartek mógł sobie dopisać 58 mln po stronie zysków.

17

@Eto'opiryna Niesamowite, my wygraliśmy drugim składem na San Siro, jeden mecz o niczym nigdy nie świadczy.

1

@Arkon I tak póki nie zmienią komentarza nie ma co z nich korzystać, 3h z Michalowiczem to są istne tortury.

5

@Mati2207 idź może lepiej zacznij kibicować innemu klubowi, jak nie podoba Ci się, że w końcu dwójka wychowanków z 'nowszego' pokolenia występuje w pierwszej 11. Ten komentarz dobitnie pokazuje jacy ludzie chcą powrotu Neymara.

Zobacz wszystkie

100

Najlepszy sezon Hazarda: 21 goli 17 asyst, 22 letni Leo: 38 goli, 18 asyst. O cholerka, faktycznie już jest blisko.

52

Czyli dla jasności, La Liga nie złożyła doniesienia na wulgarne przyśpiewki najpierw w stronę naszego klubu, później na rodzinę Pique, nie złożyła doniesienia na obrażenie na tle rasistowskim Umttitiego przez Sergio Garcia'e. Ale złożyła doniesienie na przyłożenie palca do ust, czyli gest który przewija się w sporcie na całym świecie nonstop, czy tylko mi się wydaje że to ma coś wspólnego z tym któremu klubowi kibicuje Tebas?

38

Przestańcie już na siłę wszędzie wrzucać te narzekania na Valverde, jak październikowa manita to nie jest zwycięstwo w dobrym stylu to już naprawdę nie wiem jakie niektórzy mają wymagania względem tej drużyny.

34

Marca i AS są już tam zmęczone porażkami Realu, że nie mogły przepuścić okazji na przekazanie całej okładki eksperymentalnej Barcy.

29

Dyskusyjny rzut karny, że niby jak trafisz w nogę piłkarza próbującego dograć piłkę w taki sposób, że uniemożliwiasz mu jej dogranie, to nie jest rzut karny? I to mówi jesczcze gazeta domagająca się od 2 miesięcy karnego na Vinicusie za kontakt o podobnej sile ehh.