1000 lat Leo!!! Życzę ci złotej piłki, dużo sukcesów i jeszcze więcej goli w przyszłym sezonie oraz żeby urodziło ci się zdrowe dziecko najlepiej synek, który poszedłby w twoje ślady ;)
Mozaika piękna. Kiedy słucha się przyśpiewek kibiców dreszcz przechodzi przez ciało. Barcelona zagrała wczoraj dobry mecz lecz nie najlepszy, ale nie możemy od nich wymagać że zawsze będą wygrywać 5-0. To są ludzie którzy są już trochę zmęczeni grać na najwyższym poziomie. Nie ma co się im dziwić. Może real będzie teraz rządził w Hiszpanii, ale Barca będzie rządzić całą europą po LM. Czy też w dołku czy na szczycie ja za Barce oddam życie. VeB
Komentarze
0
BVB wyjdzie z grupy jestem tego pewna. po tym meczu widać że real nie ma szans
0
haha Borussia pokonała real. ;)
0
1000 lat Leo!!! Życzę ci złotej piłki, dużo sukcesów i jeszcze więcej goli w przyszłym sezonie oraz żeby urodziło ci się zdrowe dziecko najlepiej synek, który poszedłby w twoje ślady ;)
0
Pep przecież mówił że jeśli Vilanova nie odejdzie to on zostanie :-) Miejmy nadzieję że zostanie... Nie wyobrażam sobie teraz Barcy bez Pepa.
0
Mozaika piękna. Kiedy słucha się przyśpiewek kibiców dreszcz przechodzi przez ciało. Barcelona zagrała wczoraj dobry mecz lecz nie najlepszy, ale nie możemy od nich wymagać że zawsze będą wygrywać 5-0. To są ludzie którzy są już trochę zmęczeni grać na najwyższym poziomie. Nie ma co się im dziwić. Może real będzie teraz rządził w Hiszpanii, ale Barca będzie rządzić całą europą po LM. Czy też w dołku czy na szczycie ja za Barce oddam życie. VeB
0
CZEMU PIQUE NIE GRA?
0
Pep nie jest nic winny. To dopiero początek sezonu i zawodnicy nie sa jeszcze w najwyzszej formie
tak poza tematem:
Nie chciałby ktoś kupić szczeniaka rasy Beagle?
0
Fajnie by było jakby było na Bada 1.0
0
Thiago powinien częściej wychodzić w 1-szym składzie
0
REAL ty nazywasz nas sezonowcami? Ja kibicuję Barcelonie ponad 7lat...