hahaha ja nie mogę z tych pokazów na TVP2 naszych trenerków hahaha no nie, Henriego nie ma to wg Gmocha Barca nie potrafi podać piłki :DD Nie no z Gudjohnsenem wyskakuje jeszcze
hahaha ja nie mogę z tych pokazów na TVP2 naszych trenerków hahaha no nie, Henriego nie ma to wg Gmocha Barca nie potrafi podać piłki :DD Nie no z Gudjohnsenem wyskakuje jeszcze
Komentarze
0
hahaha ja nie mogę z tych pokazów na TVP2 naszych trenerków hahaha no nie, Henriego nie ma to wg Gmocha Barca nie potrafi podać piłki :DD Nie no z Gudjohnsenem wyskakuje jeszcze
0
Ja nie wątpię, ale bramka coś czuje że padnie i to nie jedna :)
0
Ja nie wątpię, ale bramka coś czuje że padnie i to nie jedna :)
0
Chelsea ma szczęście (chodzi mi o bramkę), a wiecie komu szczęście sprzyja ? Chyba nie muszę mówić ...
Ten komentator to niech się schowa, bo tylko psuje mecz tym swoim faworyzowaniem CZELSI i CZELSI wymiotować się chce.
0
Chelsea ma szczęście (chodzi mi o bramkę), a wiecie komu szczęście sprzyja ? Chyba nie muszę mówić ...
Ten komentator to niech się schowa, bo tylko psuje mecz tym swoim faworyzowaniem CZELSI i CZELSI wymiotować się chce.
0
Ja nie wątpię, ale bramka coś czuje że padnie i to nie jedna :)
0
Ja nie wątpię, ale bramka coś czuje że padnie i to nie jedna :)
0
hahaha ja nie mogę z tych pokazów na TVP2 naszych trenerków hahaha no nie, Henriego nie ma to wg Gmocha Barca nie potrafi podać piłki :DD Nie no z Gudjohnsenem wyskakuje jeszcze