O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 32
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Oby nie

0

jeśli chce naprawdę przejść do Barcy, a Barca nie będzie chciała tyle zapłacić za niego to poczekają rok i przyjdzie za darmo i Santos nic nie zarobi przez ich chciwość aby jak najwięcej na nim zarobić

0

No to ładnie dziś w lidze hiszpańskiej 21 goli padło.

0

Czyżby Guardiola nie może się pogodzić z tym że Barca przegrała lige i LM i teraz zostawia klub w dołku

0

O ile się nie mylę to Barca jako jedyny klub nie miała logo żadnego sponsora na koszulce tylko UNICEF-u którego Oni są sponsorem. A teraz za 30 mln rocznie chcą nosić na koszulce logo jakiegoś sponsora naprawdę wstyd.

Zobacz wszystkie

0

siema

jak tam Barca?

0

o ja

0

minimalnie nad poprzeczka

0

wierzylem w nich do konca VeB!

0

Oby nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?