7

Henry ma 69 lat, a nie 57

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

ja też liczę, że Denis Suarez dołączy w końcu do Barcelony, pląta się po przedmieściach i wsiąść w odpowiednią linię metra nie może

1

Dobrze prawi, polać mu.

0

i co Panie i Sranowie?
gdzie ta nasza wspaniała Barca.

1

wszystko pięknie ale:
cały ten wózek i tak ciągnie Messsssssssssssi,
brak klasowego (wypasionego) rozgrywającego,
ale mamy wypasionego rozgrywającego Messsssssssssssiego.
A co jak Messsssssssssssi ma słabszy dzień.
to wtedy nie mamy:
Brak rozgrywającego, skrzydłowego, zdobywcy bramek etc.
nadzieja nie w Enrique Luisie w dodatku, a w Inieście i Neymarze.

1

Będziemy cierpieć rzekł trener. oj nacierpieliśmy się Panie Enrique.

0

rai - jeśli chodzi o zdjęcie.a jeśli chodzi o kolejność według alfabetu to: AIR :)

0

piłkarzem był znakomitym

ale koleś zna się tylko na trzech rzeczach

1. kopać piłkę

2. kopać sędziego

3. kopać słownie (nawet cruyffa)

po co on

jako rzecznik...

każdy z nich miał swoje 5 minut

te 5 minut przemija

potem można z boga stać się zakałą

0

autor: branco

Jebadź Farze!

JEBADŹ FRANCO!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?