karmel
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
krak ów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Henry ma 69 lat, a nie 57
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
ja też liczę, że Denis Suarez dołączy w końcu do Barcelony, pląta się po przedmieściach i wsiąść w odpowiednią linię metra nie może
1
Dobrze prawi, polać mu.
0
i co Panie i Sranowie?
gdzie ta nasza wspaniała Barca.
1
wszystko pięknie ale:
cały ten wózek i tak ciągnie Messsssssssssssi,
brak klasowego (wypasionego) rozgrywającego,
ale mamy wypasionego rozgrywającego Messsssssssssssiego.
A co jak Messsssssssssssi ma słabszy dzień.
to wtedy nie mamy:
Brak rozgrywającego, skrzydłowego, zdobywcy bramek etc.
nadzieja nie w Enrique Luisie w dodatku, a w Inieście i Neymarze.
1
Będziemy cierpieć rzekł trener. oj nacierpieliśmy się Panie Enrique.
0
rai - jeśli chodzi o zdjęcie.a jeśli chodzi o kolejność według alfabetu to: AIR :)
0
piłkarzem był znakomitym
ale koleś zna się tylko na trzech rzeczach
1. kopać piłkę
2. kopać sędziego
3. kopać słownie (nawet cruyffa)
po co on
jako rzecznik...
każdy z nich miał swoje 5 minut
te 5 minut przemija
potem można z boga stać się zakałą
0
autor: branco
Jebadź Farze!
JEBADŹ FRANCO!!!