0

0

ja jestem taki nabity ze juz wyniku niewdze to juz jest 6 ja?

0

ja nie moge ogladac meczu bo jestem u znajomych niezle nabity ale se potem sciągne ,a gdzie kibice realu ? juz se poszli

0

Sir Barti ale slyszalem ze wlosi policzyli Inzagiemu jeszcze bramki z pucharu Intertoto

0

a ja w eto wierze zawsze

0

ale jestem zly goooool

0

ricardo dzis zaczarowany

0

arkasath jeszcze nie koniec jeszcze 20 minut

0

dwi piekne interwencje VV teraz i Messi wchodzi

0



heniek za eto i messi na boisko

0

niema gola

0

messi sie rozgrzewa

0

griisza zgadzam sie

0

żółta dostał A.Emana 45. i G.Piqué 35.

0

http://www.livesports.pl/ to link dla tych którzy cały czas pytaja o wynik

0

mily93 nie mowi R i powiedzial ze karnego nie bylo

0

eto jak strzela karne to mi serce staje

0

ja wierze ze bedzie 2 do 3 dla barcy

0

ja ogladam juz na Channel - 11028 sopcast po polsku

0

0

pilkarz który boi sie rywalizacji zawsze pozostanie tylko średniakiem , wiec niech se zostanie w portsmouth!

0

a ja bym chcial 0-1 , 3 punkty sa wazne a 5k. na Camp Nou

0

samobój sorki

0

byle nie samobuj 5k, Messi niech se odpocznie a bramke 5000 zdobedzie Rafa

0

antimadridista! http://www.livesports.pl/ zapamietaj ten link albo wklej do ulubionych

0

to chyba jasne ze dwunastolatek nie bedzie mial tyle sily zeby utrzymac sie na nogach,jak by popchnąl mojego syna ,to sam niewiem ,ale wyszedl bym z siebie i stanął obok, a tak po za tym to moim zdaniem za duzo stawial na holenderskich pilkarzy,sila w wychowankach

0

graja piach ,tylko 1-0 a juz tyle czasu mineło

0

Tez mam nadzieje ze to bedzie Puyol

0

haha , a ktos napisal wczesniej ze kolei na Henka

0

no i jest , jeszcze jeden

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?