0

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Jak możecie to obejrzyjcie mój filmik Dziękuję bardzo

0

Spojrzcie na mój filmik dopiero zaczynam przygode z youtubem dziękuję bardzo

0

Jak dla mnie to co teraz się dzieje to kabaret ..... Ale myślę że dadzą radę sprowadzić Dembele i Coutihnio A jakby dodali Draxlera to znowu byśmy rządzili .... Miejmy nadzieję VAMOS

0

Ktoś poda link na telefon z góry dziekuje

0

Podzieli się ktoś linkiem na telefon ?????

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Komentarz usunięty

0

Czy ktoś podzieli się linkiem na telefon :)

0

Ktoś podrzuci link na telefon please

0

Link na transmisję prosze

0

Podzieli się ktoś linkiem na telefon dziękuję

0

Czy mógłbym ktoś podać transmisję na telefon dziekuje

0

Proszę o link na telefon

0

Podrzuci ktoś transmisję na tel?

0

Link na telefon please

0

Link na telefon proszę

0

Ktoś transmisję na telefon

0

Podzielimy się ktoś linkiem na telefon dziękuję

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Jak masz to podaj będę bardzo wdzięczny

0

Link na telefon

0

Podzieli się ktoś linkiem na telefon dziękuję bardzo

0

Link na telefon ktoś coś

1

Jakiś link na telefon

0

Link do meczu na telefon podrzuci ktoś

0

Link meczu na tego coś ktoś

0

Podzieli się ktoś linkiem do meczu na telefon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?