0

dzieki wielkie. :)

0

chcialam sie zwrocic do ogladajacych mecz. wiem,ze jest przerwa, Hiszpania prowadzi 3-0, a kto strzelil gole i kto wgl z Barcy jest na boisku?

0

I ile w ogole jest? Kto strzelil? Dziekuje z gory. :)

0

o co chodzi z tym 'misiem' ? moze mi to ktos wytlumaczyc, albo podeslac jakies video? :)

0

Bojan - no zadziwia mnie ten chłopak dzisiaj. ;D

0

aha, no tak, nie pomyślałam. ale dzięki. ;D

0

to może być więcej niż trzy zmiany? oO

0

no i w końcu doczekał się Bojan gola! ;D

0

i druga asysta Bojana, no gra dzisiaj nieźle! ;D

0

no,no nawet Bojan zaliczył asystę. ;D

0

Wesołych Świąt! :D

0

Wesołych Świąt! Dla wszystkich. ;D

0

co to był za mecz, normalnie jak nie Barcy.. ale i takie się zdażają. bynajmniej skończyło się " Dani Alivis", w końcu! . ;D

0

O, może Villa wejdzie. ;D

0

Jaki ten mecz dzisiaj nudny..

0

Aaaa Bojan! 5 - 0!

0

słuupeek. oO

0

Iniesta! Goool!

0

Alves? Oooo kuurcze.

0

Taran

Spoko, da się zrobić. xd

0

Kuuurde, wyjść do toalety i od razu bramka. Nieźle. ;D A tak nawiasem, był spalony, bo coś tak przeczytałam..?

0

# diego662 - okey, ja mogę wysłać. ;D

0

Nijak,nic ciekawego się niedzieje, przerwa, 0;0 a nawet Ronaldo zaliczył słupek. ;D

0

O Bojan, pewnie za Villę..

0

ah , 3;0, uff. ;D

0

Xavi schodzi..

0

Ładny gol Messiego, no i asysta Villi. ;d

0

z Realem Sociedad.

0

1 ; 0 .

0

słupek?!z Villi na Messiego przeszło? ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?