karina.
Dołączył/a: wrzesień 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzieki wielkie. :)
0
chcialam sie zwrocic do ogladajacych mecz. wiem,ze jest przerwa, Hiszpania prowadzi 3-0, a kto strzelil gole i kto wgl z Barcy jest na boisku?
0
I ile w ogole jest? Kto strzelil? Dziekuje z gory. :)
0
o co chodzi z tym 'misiem' ? moze mi to ktos wytlumaczyc, albo podeslac jakies video? :)
0
Bojan - no zadziwia mnie ten chłopak dzisiaj. ;D
0
aha, no tak, nie pomyślałam. ale dzięki. ;D
0
to może być więcej niż trzy zmiany? oO
0
no i w końcu doczekał się Bojan gola! ;D
0
i druga asysta Bojana, no gra dzisiaj nieźle! ;D
0
no,no nawet Bojan zaliczył asystę. ;D
0
Wesołych Świąt! :D
0
Wesołych Świąt! Dla wszystkich. ;D
0
co to był za mecz, normalnie jak nie Barcy.. ale i takie się zdażają. bynajmniej skończyło się " Dani Alivis", w końcu! . ;D
0
O, może Villa wejdzie. ;D
0
Jaki ten mecz dzisiaj nudny..
0
Aaaa Bojan! 5 - 0!
0
słuupeek. oO
0
Iniesta! Goool!
0
Alves? Oooo kuurcze.
0
Taran
Spoko, da się zrobić. xd
0
Kuuurde, wyjść do toalety i od razu bramka. Nieźle. ;D A tak nawiasem, był spalony, bo coś tak przeczytałam..?
0
# diego662 - okey, ja mogę wysłać. ;D
0
Nijak,nic ciekawego się niedzieje, przerwa, 0;0 a nawet Ronaldo zaliczył słupek. ;D
0
O Bojan, pewnie za Villę..
0
ah , 3;0, uff. ;D
0
Xavi schodzi..
0
Ładny gol Messiego, no i asysta Villi. ;d
0
z Realem Sociedad.
0
1 ; 0 .
0
słupek?!z Villi na Messiego przeszło? ;/