karcik21
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Elbląg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chyba Montoya :D
0
Śmieszne jest dla mnie obrażanie Chelsea.
Jakiej gry z ich strony się spodziewaliście ? Chyba logiczne, że jak nie mają ludzi, żeby pograć piłką z Barcą, to będą próbować innymi sposobami?! Taktyka, taktyką, ale prawda jest taka, że Chelsea wyprowadzając około 5 kontr w 2-meczu, strzeliła nam 3 bramki.
Trzeba wyciągnąć wnioski na następny sezon :)
VeB !!!
0
Też bym wolał Tello za Adriano, a go nawet na ławce nie ma.
Ale Adriano może jakąś asystkę zaliczy :)
0
Mascherano od początku pokazywał, że Barca jest dla niego ważna (sam dopłacił przecież do transferu), a teraz to procentuje. Z Gijon grał jak profesor, praktycznie bez strat i aż 16 odbiorów. Szok.
A w tym meczu zabrakło mi trochę Ibiego, bo przy słabej dyspozycji Pedro, kontuzji Alexisa, Iniesty i Fabregasa, spokojnie mógł szarpnąć skrzydełkiem, no ale cóż...
0
Wszyscy obrońcy grający przeciwko niemu chyba go nie lubią ;D Drugiego takiego nie będzie :D
0
Abidal zdobył bramkę, jedynym, który tego nie dokonał jest Masche, choć wczoraj był bardzo blisko :>
Pozdro :)
0
kris2313, a 2 bramki i asysta w meczu reprezentacji się nie liczy?
Teraz wychodzi ilu sezonowców jej na strone :>
0
Wystawił taki skład, bo w tygodniu gramy z Milanem...
Spokojnie, liga dłuuuuga przed nami.
A real gra dziś :>
0
Dajcie link na sopcasta :D
0
Dajcie link na sopcasta :D
0
Mam pytanko: Puchar Gampera będzie transmitowany w Polskiej TV??
0
Mam pytanko:
Czy ten mecz będzie gdzieś transmitowany ??
0
Jeszcze Quaresma z Porto do Interu
za 20 mln+ Pele...
0
O czym ty człowieku mówisz??
Henry jest nieporównywalnie lepszy niż Arshawin...