6 maja 2009, 22:58
0
Iniesta i Valdes najlepsi!!!
4 maja 2009, 19:33
Oj ravpelc tak by pasowało i rekordzik w kieszeni :P
4 maja 2009, 16:06
No i tyle cholera!!! no ale cóż mecz z realem tylko tyle potrafili zrobic. ja obstawiam że Barca nie wygra tego meczu i te przez nieobecnośc Henry'ego
2 maja 2009, 21:59
Henry x 2 Messi x 2 pique i puyol
Jeeeeeeeeeeeeeeest Real 2:6 Barca!!!!!! jestem ciekaw jak będzie w LM
2 maja 2009, 12:44
Mam nadzieję że da rade i jego dośrodkowania będą takie jak to na głowę Bojana z Chelsea
1 maja 2009, 16:51
Ciekawe czy Henry zagra od pierwszej minuty...:/
1 maja 2009, 16:53
Zgadzam się Z Konradem po całości;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Iniesta i Valdes najlepsi!!!
0
Oj ravpelc tak by pasowało i rekordzik w kieszeni :P
0
No i tyle cholera!!! no ale cóż mecz z realem tylko tyle potrafili zrobic. ja obstawiam że Barca nie wygra tego meczu i te przez nieobecnośc Henry'ego
0
Henry x 2 Messi x 2 pique i puyol
0
Jeeeeeeeeeeeeeeest Real 2:6 Barca!!!!!! jestem ciekaw jak będzie w LM
0
Oj ravpelc tak by pasowało i rekordzik w kieszeni :P
0
Mam nadzieję że da rade i jego dośrodkowania będą takie jak to na głowę Bojana z Chelsea
0
Ciekawe czy Henry zagra od pierwszej minuty...:/
0
Zgadzam się Z Konradem po całości;)
0
Jeeeeeeeeeeeeeeest Real 2:6 Barca!!!!!! jestem ciekaw jak będzie w LM