0

tak jak miał nadzieje że wyeliminuje PSG

0

pewnie skończy biegać jak go sprzedadzą

0

jak go wolisz to się z nim ożeń

0

co on sobie myśli
że jest pedałem to nie dostanie czerwonej kartki

0

ten w tle to dla mnie zapłakany ronaldo który schodzi z boiska po poważnym buló dupy

0

taki ekspert że w meczu z realem barca pszegrała

2

super asysta xavi i suares

0

znowu wrući era MESSIEGO

1

kto by celebrował gola stszelonego byłomu klubu
brawo rakitić

0

jak nie działają to po co odpisujesz

0

czas zainwestować w młodość

0

masz sny dzieciaku

0

inni wolili by żeby został a więc twoje zdanie się nie liczy

0

zabawny jesteś w ch.....

0

nie udany transfer

0

messi nie nominowany do nagrody lfp to jak ronaldo bez żela

0

zobaczymy na el clasico

0

0

oglądałeś mecz jak nie to ogondnij zobaczysz za co

0

dobrze muwi
polać mu

0

napewno jesteś fanem barcy bo nie widać obrażasz zawodnika dumy kataloni
jak twuj wpis pszeczytałem to dopieru zrobiło mi się nie dobrze

2

messi i neymar są lepśi od ronalda i bale

0

Myśli że damy wygrać lige realowi

0

masz racje co to ma być pedro powinien grać

4

ty nie a inni tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?