15 marca 2015, 00:07
0
tak jak miał nadzieje że wyeliminuje PSG
8 lutego 2015, 04:11
pewnie skończy biegać jak go sprzedadzą
7 lutego 2015, 01:45
jak go wolisz to się z nim ożeń
27 stycznia 2015, 01:22
co on sobie myśli że jest pedałem to nie dostanie czerwonej kartki
26 grudnia 2014, 01:17
ten w tle to dla mnie zapłakany ronaldo który schodzi z boiska po poważnym buló dupy
7 grudnia 2014, 01:11
taki ekspert że w meczu z realem barca pszegrała
23 listopada 2014, 02:48
2
super asysta xavi i suares
23 listopada 2014, 02:40
znowu wrući era MESSIEGO
23 listopada 2014, 02:38
1
kto by celebrował gola stszelonego byłomu klubu brawo rakitić
31 października 2014, 00:09
jak nie działają to po co odpisujesz
27 października 2014, 22:07
czas zainwestować w młodość
26 października 2014, 21:33
masz sny dzieciaku
26 października 2014, 21:31
inni wolili by żeby został a więc twoje zdanie się nie liczy
26 października 2014, 21:27
zabawny jesteś w ch.....
24 października 2014, 18:43
nie udany transfer
24 października 2014, 01:08
messi nie nominowany do nagrody lfp to jak ronaldo bez żela
24 października 2014, 01:03
zobaczymy na el clasico
24 października 2014, 01:02
24 października 2014, 00:57
oglądałeś mecz jak nie to ogondnij zobaczysz za co
24 października 2014, 00:55
dobrze muwi polać mu
24 października 2014, 00:53
napewno jesteś fanem barcy bo nie widać obrażasz zawodnika dumy kataloni jak twuj wpis pszeczytałem to dopieru zrobiło mi się nie dobrze
22 października 2014, 20:30
messi i neymar są lepśi od ronalda i bale
16 października 2014, 21:13
Myśli że damy wygrać lige realowi
16 października 2014, 21:05
masz racje co to ma być pedro powinien grać
16 października 2014, 21:03
4
ty nie a inni tak
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
tak jak miał nadzieje że wyeliminuje PSG
0
pewnie skończy biegać jak go sprzedadzą
0
jak go wolisz to się z nim ożeń
0
co on sobie myśli
że jest pedałem to nie dostanie czerwonej kartki
0
ten w tle to dla mnie zapłakany ronaldo który schodzi z boiska po poważnym buló dupy
0
taki ekspert że w meczu z realem barca pszegrała
2
super asysta xavi i suares
0
znowu wrući era MESSIEGO
1
kto by celebrował gola stszelonego byłomu klubu
brawo rakitić
0
jak nie działają to po co odpisujesz
0
czas zainwestować w młodość
0
masz sny dzieciaku
0
inni wolili by żeby został a więc twoje zdanie się nie liczy
0
zabawny jesteś w ch.....
0
nie udany transfer
0
messi nie nominowany do nagrody lfp to jak ronaldo bez żela
0
zobaczymy na el clasico
0
0
oglądałeś mecz jak nie to ogondnij zobaczysz za co
0
dobrze muwi
polać mu
0
napewno jesteś fanem barcy bo nie widać obrażasz zawodnika dumy kataloni
jak twuj wpis pszeczytałem to dopieru zrobiło mi się nie dobrze
2
messi i neymar są lepśi od ronalda i bale
0
Myśli że damy wygrać lige realowi
0
masz racje co to ma być pedro powinien grać
4
ty nie a inni tak