kamyk89
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Idioci, jego bramka była takiej samej klasy jak ta Messiego, więc nie plujcie jadem.Messi bez tej nagrody się pewnie obejdzie, bo wygra Złotą Piłkę, a widać ile ta nagroda znaczy dla Brazylijczyka i jego żony.Peace
0
Na jakiej pozycji dziś grasz, że piszesz jesteśmy?Coś Cię na boisku nie widzę.
3
Funt jest droższy od Euro.
0
Tak, ale zauważ, że nawet w meczówce z oficjalnego sklepu FCB, logo QATAR też jest prasowane. Koszulka z allegro herb,znaczek Nike i logo LFP ma wyszywane, napisów i numeru nie chcę
0
Mam pytanie do osób, które kupowały koszulki przez internet. Chciałbym kupić koszulkę na ten sezon.Czym się od siebie różnią te dwie koszulki ? (Zakładam, że ta ze strony podstadionem jest oryginalna)
http://allegro.pl/koszulka-fc-barcelona ... 86697.html http://www.podstadionem.pl/koszulka-fc- ... -nike.html
Obie są wykonane z poliestru, obie mają wyszywane herb, znaczek nike i logo LFP. Obie są wykonane w technologii Dri-Fit. Różnica w cenie to 145 zł, więc duża oszczędność. Materiał na zdjęciu tej z allegro na pierwszy rzut oka nie różni się niczym. Co sądzicie. ?
0
Pytam o tą konkretną koszulkę.
0
Trochę z innej beczki. Chciałbym zakupić teraźniejszą koszulkę, ale pojawia się pewien problem. Różnice w cenach są dość spore. Większość koszulek ma prasowany herb, ja chciałbym aby był on wyszywany. Z tego co widzę ta koszulka ma wyszywane loga http://allegro.pl/koszulka-fc-barcelona ... 86697.html. Mógłby ktoś ocenić czy jest ona warta kupienia ? Jest wykonana z dobrego materiału ? Chciałbym zmieścić się w 200 zł, lecz nie wiem czy w tym przedziale dostanę coś dobrego. Koszulka wygląda na porządną, jeśli od tej z oficjalnego sklepu FCB różni się tylko ceną to nie widzę sensu przepłacania
Czym się od siebie różnią te dwie koszulki ? (Zakładam, że ta ze strony podstadionem jest oryginalna)
http://allegro.pl/koszulka-fc-barcelona ... 86697.html
http://www.podstadionem.pl/koszulka-fc- ... -nike.html
Obie są wykonane z poliestru, obie mają wyszywane herb, znaczek nike i logo LFP. Obie są wykonane w technologii Dri-Fit. Różnica w cenie to 145 zł, więc duża oszczędność.
0
Orientujecie się gdzie będzie można zobaczyć w internecie studio przed meczem ? Mam na myśli transmisję online, która będzie trwała już od 20.
0
Niech najpierw zacznie coś grać w Barcelonie B... Jakim prawem mówisz, że POWINIEN ? Masz wgląd w treningi Barcy, a może w ruch wchodzą telefony do Sacristana ? Nie widzisz jak trenuje, jak się spisuje, więc dlaczego mówisz, że ma grać w Barcelonie ? Bo jest młody, bo to modne, żeby do pierwsze drużyny wprowadzać dzieci ? To tak debilne jak argumenty kibiców Realu - Lopez lepiej broni. Tylko, że ci kibce nie widzieli nawet jak gra Casillas po kontuzji, ale olać to, bo oni i tak wiedzą, że Lopez jest lepszy. ŻENUA
0
Nie potraficie w spokoju obejrzeć meczu wy idioci ? Zawsze jak wchodzę po przerwie to mam kupę śmiechu z Was, że zamiast w spokoju oglądać mecz to komentujecie i równacie z błotem każdego komu jakieś zagranie nie wyjdzie. Jaka jest wtedy przyjemność z oglądania meczu jak cały czas piszecie jakieś bzdury ?
0
Domyślam się, że do reklamowania rekrutuje się ludzi ze zmiennym ip, więc ban na ip nic nie da. Szybki reset modemu i spamować można od nowa.
0
Cesck i Alvesh, czy to te wielkie transfery które zapowiadał Rosell przed 31 sierpnia ?
0
a Villa nie był dobrym transferem z Valencii ?
0
Nie po to tyle czasu Barcelona męczyła się żeby pozyskać Cesca, żeby teraz go tak szybko puścić.
0
Trzymaj się, Tito. Dziękuje Ci za te wszystkie puchary, do których razem z Pepem, doprowadziliście Barcelonę !
0
Wypożyczenia posłużyły mi tutaj tylko za przykład tego jak bezmyślni potrafią być ludzi. Myślą, że jak przyjdzie jeden zawodnik to wsystko obróci się o 180 stopni.
0
Nie mam pojęcia co niektóre osoby mają w głowach, ale wypowiem się na temat ruchów trasferowych Barcy, bo patrzeć na waszą głupotę się nie da.
Po pierwsze- wypożyczenia. Myślicie, że jak zawodnik pójdzie na wypożyczenie to wróci w 100 % ograny i będzie jednym z najlepszych zawodników świata ? Poważnie, do cholery ? ! To nie jest FIFA, ludzie. Piłkarzy kształtuje się latami, a nie jednym sezonem na wypożyczeniu.
Kolejna rzecz to trasfery obrońców. Komentarze typu "Jak przyjdzie Thiago Silva to w przyszłym sezonie będzie potrójna korona" traktuję z przymrużeniem oka, że nie wspomnę o nazwiskach wyciąganych że tak powiem "z dupy".
Nie mam pojęcia, dlaczego chcecie wymienić wszystkich, krytukujecie Xavieg, Pedro, Alexisa.
Krytykujecie Tito i pozostały sztab za to, że nie wystawiają w każdym meczu w podstawowym składzie Bartry, Thiago i Deulofeu.
Czy wy poważnie myślicie, że banda małolatów nie mających pojęcia o piłce wie lepiej jakiego zawodnika w danym meczy wystawić do tego nie mając wglądu w postawę jaką ten zawodnik prezentuje na treningach .
Nie pozdrawiam
0
Tak, zwróciłoby się w 2 dni... Ile czasu wam to zajmie, że taka kasa za jednego piłkarza nie wchodzi w grę.
0
Tak, Wy najchętniej to byście wszystkich pokupowali.
0
Żebyście się nie zdziwili jak po transferze Neymara będzie dupa blada, to nie jest zawodnik na Europę.Moim zdaniem jest przynajmniej 5 zawodników lepszych na tę pozycję, ogranych w Europie i co najważniejsze o wiele tańszych.
0
Moutinho gra w Porto.
0
Boże, nie mogę już na to patrzeć.Sezon oceniacie na 4/5 ponieważ Barcelona zdobyła mistrza Hiszpanii, osiągnęła półfinał Ligii Mistrzów i Pucharu Króla, odpadając z Bayernem i Realem ? Mistrzostwo Hiszpanii jest niezłym wyczynem.Każdy by chciał, żeby jego klub co roku zdobywał potrójną koronę, ale brzydko mówiąc, tylko debile tego WYMAGAJĄ samych sukcesów co roku.Mówicie, że Barca jest bez formy, ale prawda jest taka, że ludzie zaczęli rozpracowywać ten styl gry.Powiem tyle, że jestem dumny z tego czego Barcelona dokonała w tym sezonie.Jestem dumny z półfinału LM, Pucharu Króla i mistrzostwa, a Wam radzę dorosnąć, bo rzeczywistość jest inna niż wam się wydaje.