O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 2

Komentarze

2

@ betonito

Szkoda z Tobą dyskutować, bo widzisz tylko jeden koniec tego kija.
Za kasę kupuje się piłkarzy, ale dobrze go rozwinąć i poprowadzić to rola trenera.
Gdybyś był świadomy, że Laporte był najlepszym defensorem w całym tym sezonie to byś głupot nie pisał, że to wina Pepa. Indywidualne błędy w LM są niewybaczalne i tylko pech sprawił, że znowu drużyna Pepa odpadła.
Nie znam kibica ligi angielskiej, który by powiedział, że nie widać progresu City. Mają swój styl, a dokładnie rękę Pepa.
Dziwne, że gotowy Bayern nie był taki prosty do prowadzenia dla Carlo lub teraz dla Kovaca. Dziwne, że wydające setki mln PSG nie grają na miarę drużyny za taką kwotę.

0

Statystyki nie grają, dobrze by było mieć właśnie kogoś kto gra inaczej niż Xavi czy Iniesta. Ozil to nowa jakość, jest młody i ambitny. Jego talent mógłby jeszcze bardziej rozwinąć w Barcelonie.

0

Zdecydowanie Ozil:)

To nie jest przypadek, że tak dobrze gra na mistrzostwach. Widziałem go w meczach Werderu już wtedy robił świetną grę, a poza tym Ozil od małolata jest fanem Barcy, więc niech spełnia marzenia...

Zobacz wszystkie

2

@ betonito

Szkoda z Tobą dyskutować, bo widzisz tylko jeden koniec tego kija.
Za kasę kupuje się piłkarzy, ale dobrze go rozwinąć i poprowadzić to rola trenera.
Gdybyś był świadomy, że Laporte był najlepszym defensorem w całym tym sezonie to byś głupot nie pisał, że to wina Pepa. Indywidualne błędy w LM są niewybaczalne i tylko pech sprawił, że znowu drużyna Pepa odpadła.
Nie znam kibica ligi angielskiej, który by powiedział, że nie widać progresu City. Mają swój styl, a dokładnie rękę Pepa.
Dziwne, że gotowy Bayern nie był taki prosty do prowadzenia dla Carlo lub teraz dla Kovaca. Dziwne, że wydające setki mln PSG nie grają na miarę drużyny za taką kwotę.

0

Zdecydowanie Ozil:)

To nie jest przypadek, że tak dobrze gra na mistrzostwach. Widziałem go w meczach Werderu już wtedy robił świetną grę, a poza tym Ozil od małolata jest fanem Barcy, więc niech spełnia marzenia...

0

Statystyki nie grają, dobrze by było mieć właśnie kogoś kto gra inaczej niż Xavi czy Iniesta. Ozil to nowa jakość, jest młody i ambitny. Jego talent mógłby jeszcze bardziej rozwinąć w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?