Onet to mysle nieglupia sprawa, co prawda zdzieraja 6 plnow za mecz ale za to polski komentarz, jakosc wporzadku, ogladam na 37calach przez D-suba i wszystko wyglada bardzo ok. na taki mecz mozna sie poswiecic :)
Onet to mysle nieglupia sprawa, co prawda zdzieraja 6 plnow za mecz ale za to polski komentarz, jakosc wporzadku, ogladam na 37calach przez D-suba i wszystko wyglada bardzo ok. na taki mecz mozna sie poswiecic :)
Komentarze
1
Tu wiecej http://www.footyheadlines.com/2015/02/adidas-messi-pibe-de-barr10-2015-boots.html
1
Fotki w linku... http://www.footyheadlines.com/2015/02/adidas-messi-pibe-de-barr10-2015-boots.html
0
Onet to mysle nieglupia sprawa, co prawda zdzieraja 6 plnow za mecz ale za to polski komentarz, jakosc wporzadku, ogladam na 37calach przez D-suba i wszystko wyglada bardzo ok. na taki mecz mozna sie poswiecic :)
0
gilbert3 popieram w 100 % czasem milo posluchac madrycj ludzi
0
jestesmy przede wszystkim Polakami !!! nie zapominajmy o tym !! uwielbiam barce ale patriotyzm ponad wszystko WISLA!!!
1
Fotki w linku... http://www.footyheadlines.com/2015/02/adidas-messi-pibe-de-barr10-2015-boots.html
1
Tu wiecej http://www.footyheadlines.com/2015/02/adidas-messi-pibe-de-barr10-2015-boots.html
0
jestesmy przede wszystkim Polakami !!! nie zapominajmy o tym !! uwielbiam barce ale patriotyzm ponad wszystko WISLA!!!
0
gilbert3 popieram w 100 % czasem milo posluchac madrycj ludzi
0
Onet to mysle nieglupia sprawa, co prawda zdzieraja 6 plnow za mecz ale za to polski komentarz, jakosc wporzadku, ogladam na 37calach przez D-suba i wszystko wyglada bardzo ok. na taki mecz mozna sie poswiecic :)