0

Prawda, Valladolid gra o utrzymanie, mam nadzieję ze zagrają bardziej otwarty futbol. ;) Chyba nie musze mówić czym to sie moze skończyć, lepiej dla nas. Malaga tez walczy o utrzymanie i gra u siebie wiec teoretycznie real ma trudniejsze zadanie. Wierzę w chłopaków i mam nadzieję ze nie bedzie wielkego rozczarowania na koniec sezonu

0

Co za mecz! Ja juz dostawałem zawału serca jak bylo 2-3 (zreszta nie tylko ja;P). Cieszą 3 pkt na trudnym terenie i postawa gra Bojana. Co mecz to bramka a to jeszcze bardzo młody chłopak. Barca bedzie miala z niego pożytek za kilka lat. Mnie martwi ze od pewnego czasu tracimy bramki, i to w bardzo glupi sposób. Mam nadzieję ze Pep przemówi ze gra sie do końca a nie 0:3 i potem rozluźnienie. Mistrz jest na wyciągnięcie ręki ale liga jeszcze trwa!

0

xavi890

ja sie z Tobą założe. Ja jestem zdania ze real wygra bo nie ma innego wyjścia. Oczywiscie chce zeby to real stracił pkt ale jakoś sobie tego nie wyobrażam ;)

0

Takich kretynskich newsow aż sie nie chce czytać a tym bardziej komentować

0

Sevilla 0:1 Barca, bramka: A. Palop (trafienie samobójcze) 90+3' , piękny scenariusz ;p

0

Dajcie sobie juz co niektórzy siana z porównywaniem Bojana czy Eto do ibry. Tego drugiego juz nie ma i nie bedzie! Według mnie ibra nie pasuje do stylu Barcy i tyle. Prędzej by sie sprawdził w Anglii gdzie gra sie śliny, fizyczny futbol. To jest moje zdanie na ten temat i jezeli ktos sie z tym nie zgadza to trudno. Jeśli chodzi o Bojana, wykazuje on większą chęć do gry. Gdy przebywa na boisku mam wrażenie ze przodzie robi znacznie wiecej od ibry

0

Tenerife, Gijon to nie jakies giganty w La Liga. Ja tez sie obawiam tego meczu ale cóż poradzić. Emocje jutro gwarantowane ;)

0

Juz dobra. Nie klócmy sie. Spodziewam sie trudnego, wyrównanego pojedynku. Wiem ze bedzie baaardzo ciężko ale po cichu liczę na wygraną FCB i utarcie nosa temu całemu prezesikowi Sevilli.

0

Niech nie gada głupot ze graja o cos wiecej niż Barcelona. My gramy o mistrzostwo a oni o LM gdzie i tak ich przygoda moze sie zakończyć w fazie grupowiej. Mam nadzieję ze Barca wybije w sobotę im LM

0

farsa13

jakis problem? to 13 przy twoim nicku to liczba oznaczająca twój wiek? wez sie nie napinaj i spadaj na rm.pl bo tam twoje miejsce

0

Czuje ze nie wygramy tego meczu. Sevilla - LM , Barca - Mistrzostwo. Bardzo obawiam scenariusza pamiętnego scenariusza gdy tracimy mistrzostwo na finiszu rozgrywek :( Obym sie mylił

0

Pełen profesjonalizm;)

0

Uwielbiam tego goscia. Szkoda ze do tego transferu nie doszło rok temu, mogl grac u nas i na pewno bysmy mieli wiecej pożytku z niego niż ze zlatana.

0

Po jego ostatnich wybrykach on jest dla mnie skreślony. W Barcelonie nie ma miejsca dla takich pilkarzy, zreszta juz wczesniej deklarował ze chce grac w realu wiec niech tam idzie! Silva lub Navas na lewe skrzydło;)

0

Z całym szacunkiem dla tego trenera i jego drużyny ale jeśli chce sie otworzyć i grac jak równy z równym to życzę powodzenia. Jezeli bedzie pogrom to niech nie bedzie zdziwiony. Mój typ, 3:0. 2x Messi, Bojan

0

Jakis czas temu czytalem wypowiedź trenera Mallorci ze nie umie przygotować drużyny gdy ta gra mecz w tygodniu. Mam nadzieję ze Mallorca nie odda meczu bez walki i powalczy jak równy z równym. W koncu taka Osasuna potrafiła strzelić 2 gole na SB a Mallorca gra u siebie gdzie dobrze graja. Trzymamy kciuki

0

Kapitalny mecz. Wtedy bylem w szoku z takiego wyniku a zarazem dumny i bajecznie szczęśliwy.

0

Cieszy mnie obecność Bojana w pierwszym składzie i bramka, oby tak dalej!! Dla mnie wypożyczenie do Valencii, transfer odpada!! Cieszy również odblokwanie Messiego, 2 bramki. Brawo!! Cieszy najbardziej wynik który przyszedł bardzo łatwo i zostal poczyniony kolejny krok ku mistrzostwu.

Vamos Barca!!

0

Jezeli do końca sezonu Barca wygra te wszystkie mecze to real nawet jak bedzie po 10-0 wygrywał to i tak mu to nic nie da. (no chyba ze pobije rekord strzelonych bramke ale to tak na osłode;p) Ja jestem spokojny i liczę na 3 pkt chociaż wiem ze nie bedzie łatwo. Jezeli chodzi o real szansę na stratę pkt z ich strony upatruje w meczu z Mallorca bo chyba tylko tam moga stracić.

0

Niech on lepiej martwi sie o real. Mallorca tez walczy o puchary i łatwo skóry nie sprzeda.

0

czekam na oficjalne info ze strony Barcy. Rok temu tez tak bylo pięknie a wyszlo kazdy.

0

patryk

na chwile obecną nie jestem w statnie wymienić takiego piłkarza, ale chyba zgodzisz sie ze mna ze takich nie brakuje na rynku transferowym. Wczoraj oglądałem mecz Liverpoolu z Atletico i powiem Ci ze taki Mascherano przydał by sie u nas

0

killer1996

chyba wszyscy wiemy ze Xavi, Keita maja juz po 30 lat na karku. Yaya jest bardziej zawodnikiem o charakteryzyce defensywniej. Sergio i Thiago z tym sie zgodzę ze sie rozwiną a Messi? No ostatnio często pyka w srodku ale według mnie to nie jest pozycja dla niego. Odnosnie mojego typu do środka napisałem ze nie koniecznie musi byc to Fabregas. Moze byc ktos tańszy i rownie dobry

0

Pozwolę sobie na swoje typy transferowe;)

1. lewa flanka - Silva, Mata, Jesus Navas.

2. zmiennik dla Alvesa - Eboue

3. ktos do środka - Fabregas, chociaż mozna by bylo kupic kogos o wiele tańszego i rownie dobrego.

4. Srodek napadu - tu niestety jest problem. Mianowicie nie wiem co zrobic z ibra. Dla mnie mógłby odejsc lub wymiana chociaż to drugie raczej nie realne. Mój typ. D. Villa

0

CampMou

no to żeś teraz dowalił, aż spadłem z krzesła. Nie wiem czy jestes kibicem Barcy czy tylko zwykłym napinaczem ale jak masz pisać takie rzeczy to lepiej juz nic nie pisz

0

My tez dziękujemy za stworzenie tak wspaniałego zespołu, za wszystkie puchary i piekna gre. W następnym sezonie kilka transferów z głową i magia powróci ;)

0

To bylo do przewidzenia w przypadku odpadniecia Barcy w LM.

0

A ja liczę na Inter ze wygra byle nie szkopy. Nie ma co teraz gadać ze Inter zagral tak czy inaczej. Mieli 2 bramki zapasu, czego chcieć wiecej? Jeszcze ta czerwona kartka. Wy myśleliście ze Inter bedzie gral otwarta pilke? Jose i spółka wiedzieli o co graja i dopieli swego, sa w finale. Gratuluję Interowi awansu i prosze na przyszłość troche szacunku dla rywala

0

Prawda jest taka ze wymiana Eto - ibra jest totalną klapa, oczywiscie dla nas. Ja bylem przeciwny tego transferu ale wolałem sie nie wypowiadać na ten temat i poczekać to pokaze ibra. Jak sie okazuje, zreszta coraz wiecej ludzi to widzi, zlatan jest slaby i dla mnie powinien odejsc. Powinien przyjsc napastnik szybki, zwrotny, ruchliwy. Moje marzenie to Villa. Niestety mówić to ja sobie moge. W finale jestem za Interem i życzę Eto jak najlepiej

0

Piękny doping, piekna mozaika. Naprawde gdy wpadała pierwsza bramka wierzyłem ze dany radę ale niestety zdalem sobie z tego sprawę ze jednak ta bramka przyszła zbyt późno. Dziękuję naszym zawodnikom za walkę do końca. Żyje sie dalej i trzeba isc naprzód. Miejmy nadzieję ze w następnym sezonie bedzie lepiej ;)

pozdrawiam wiernych kibiców Blaugrany!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?