6 kwietnia 2010, 18:03
0
Nick elback Masz jakieś źródło na potwierdzenie, że 21? Bardzo cenna informacja to dla mnie. Pozdro!
6 kwietnia 2010, 17:44
Nie odpisujcie, że nie awansujemy do półfinału, bo nie o to mi chodzi :) !
6 kwietnia 2010, 17:43
Witam. Wie ktoś może kiedy jest pierwszy półfinał? Tzn. Czy Barca gra 20 czy 21 kwietnia? Oczywiście na wyjeździe i ze zwycięzcą pary Inter - CSKA. Chodzi mi konkretnie o to czy jest to 20 czy 21? Na logikę 21 - bo teraz te pary zaczynały też pierwszy mecz w środę, ale proszę o potwierdzenie. Pozdrawiam!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Nick elback
Masz jakieś źródło na potwierdzenie, że 21? Bardzo cenna informacja to dla mnie. Pozdro!
0
Nie odpisujcie, że nie awansujemy do półfinału, bo nie o to mi chodzi :) !
0
Witam.
Wie ktoś może kiedy jest pierwszy półfinał? Tzn. Czy Barca gra 20 czy 21 kwietnia? Oczywiście na wyjeździe i ze zwycięzcą pary Inter - CSKA.
Chodzi mi konkretnie o to czy jest to 20 czy 21? Na logikę 21 - bo teraz te pary zaczynały też pierwszy mecz w środę, ale proszę o potwierdzenie.
Pozdrawiam!
0
Witam.
Wie ktoś może kiedy jest pierwszy półfinał? Tzn. Czy Barca gra 20 czy 21 kwietnia? Oczywiście na wyjeździe i ze zwycięzcą pary Inter - CSKA.
Chodzi mi konkretnie o to czy jest to 20 czy 21? Na logikę 21 - bo teraz te pary zaczynały też pierwszy mecz w środę, ale proszę o potwierdzenie.
Pozdrawiam!
0
Nie odpisujcie, że nie awansujemy do półfinału, bo nie o to mi chodzi :) !
0
Nick elback
Masz jakieś źródło na potwierdzenie, że 21? Bardzo cenna informacja to dla mnie. Pozdro!