kamilzolk
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie bądźmy hipokrytami, karny dla Realu jak najbardziej zasłużony. Niedawno jak graliśmy z city i demichelis sfaulował messiego (również przed polem) to wstawialiscie artykuł o przepisach FIFA apropo faulu który rozpoczyna się przed polem a kończy juz w polu karnym to należy podyktować jedenastke . teraz było dokładnie tak samo.
0
Ban!
0
guardiola dziękuję ; ))))
pique
0
PROŚBA DO ADMINOW: zdobądzcie jakąś tapetke ukazującą zwycięstwo blaugrana w wysokiej rozdzielczosci na pulpit ^^
0
moj plajer :D
0
lol alves 1000 dobrych piłek ; OOO weźcie na uwage to że jedna trzecia z tego to dośrodkowania ; )
DANI majn plajer
0
tak jak myślałem espanyol nie da nam dziś pograć i boję się o kontuzje ... 1 juz jest Marquez, miejmy nadzieje że nie bedą celować naszym w kosci choć tak sie zapowiada
0
hahaha nie dość ze są bezczelni to do tego śmieszni i żałośni...
nie zdziwię się jak dostaną karę za to co działo sie na stadionie. a żeby odwrócić kota ogonem wymyślają takie ot historyjki...
wystarczy spojrzeć jak szaleli kibicie (w tym zarząd espanyolu) po zdobytej bramce ... może wogóle nie bedziemy sie cieszyć ze zdobywanych bramek bo nam zabronią ? :D
0
PLS dajcie wszystko w 1 pliczek
0
Xavi jakie piły daje to jest masakra O_o najlepszy pomocnik świata i największe serce Barcy !
0
regulamin!
ostrzeżenie
mod
0
to mecz jest dziś o 1 w nocy (z niedzieli na poniedziałek) czy jutro z poniedziałku na wtorek ? bo już nie wiem przez ten amerykański tajm :D