O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5848
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 0

Komentarze

0

No to będzie 4 0 3x Messi i Alves taką jak sezon temu na Camp Nou

0

messi gra piach totalny jakby zagrał tak jak z realem półfinale ligi Mistrzów(2:0) byłoby dobrze Alba jest wszędzie iniesta stara się ale nie zawsze wychodzi ogółem potrzebujemy kogoś takiego jak Neymar no i oczywiście środkowego obrońce np. David Luiz lub Adil Rami

0

hat trick messiego i gol nowego talentu(cuenca) i na deser alves od poprzeczki normalnie marzenie i manita i chyba ozyskali forme

0

bedzie tak jak w finale LM tylko że dwa razy po tyle samo

ciesze sie że fabregas nie gra w barcy po co on tu anim by sie odnalazł to nastanie nowa era

0

nie aż żal mi dupe ściska ta i jeszcze xavi pójdzie za 101 mln

Zobacz wszystkie

0

ja nie przepadam za Villą ale jego gra imponuje

0

ja też sie zgadzam może być inter albo milan

0

No to będzie 4 0 3x Messi i Alves taką jak sezon temu na Camp Nou

0

skład niczego sobie ale lepiej było by z bussim

0

bedzie tak jak w finale LM tylko że dwa razy po tyle samo

ciesze sie że fabregas nie gra w barcy po co on tu anim by sie odnalazł to nastanie nowa era

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?