kamil131
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już odpaliłem flash geta i ściągam :P
0
ale znowu straciliśmy bramkę ;/
ostatni mecz jaki pamiętam bez straconej bramki to chyba z Wisłą 4-0 ;/
0
"którzy ich zdaniem zbyt entuzjastycznie świętowali zwycięstwo po wygranych derbach"
co to już sie nie wolno cieszyć ?
" To był smutny dzień, nie tylko dla Espanyolu i futbolu, ale dla wszystkich" jak przegrali to im było smutno wiadomo, to przez to inni sie nie mogli cieszyć ? joke
0
o co chodzi z tą 100 minutą ? bo nie kpw za bardzo
oglądałem tylko pierwszą połowe
0
[zaack] chyba nie oglądałeś meczy Barcy :P
0
Barca, Bayern, Marsylia, Dynamo Kijów
o ile z każdego koszyka po 1 bo nie wiem jak to jest
0
każdemu klubowi zdarza sie gorszy dzien, wczoraj trafiło na Barcę a wisła świetnie gra na swoim o czym sie już przekonaliśmy, Barca miał swoje szanse i nie mieli szczęścia
nie czytałem tych wszystkich komentów ale nie panikujcie, każdy klub musi przegrać żeby sie nauczyć
0
Lepiej nie lekceważyć Wisły
Po tym co zrobiła z Beitarem na własnym stadionie mimo ze to średniak to nie można już mówić ze sie wygrało. To że przejdą to jest pewne na 100 % ale nie koniecznie musi być łatwo w Krakowie