Świetny transfer. Będzie światowej klasy joker :)
Jestem zachwycony bo zawsze mi ten zawodnik imponował. Mamy teraz dwóch znakomitych DMF, a Song ma też podobno grać na DC więc ciekawe jak tam się odnajdzie. Oby tak jak Mascherano bo ten jest teraz najlepszym obrońcą :)
Song jest szykowany na pozycje DMF i DC. I chyba nawet częściej będzie grał jako DC. To będzie taki zmiennik zapchajdziura. Bo Tito zapowiedział, że Iniesta będzie u niego pomocnikiem więc raczej Busi jako DMF pewny. Xavi, Iniesta, Thiago nawet Fabs grają ofensywnych więc Song będzie z tyłu, ale nie w pierwszej 11.
Sprowadzając Fabregasa można za jednym zamachem wyjaśnić sprawę lewego skrzydła, gdzie może grać Iniesta. Wtedy Iniesta-Villa-Messi oraz Cesc-Xavi-Sergio i jest mega szóstka. A w odwodzie zawsze zostają Bojan, Pedro, Keita no i oby został Toure wtedy będzie można stosować rotacje.
Song jest szykowany na pozycje DMF i DC. I chyba nawet częściej będzie grał jako DC. To będzie taki zmiennik zapchajdziura. Bo Tito zapowiedział, że Iniesta będzie u niego pomocnikiem więc raczej Busi jako DMF pewny. Xavi, Iniesta, Thiago nawet Fabs grają ofensywnych więc Song będzie z tyłu, ale nie w pierwszej 11.
Świetny transfer. Będzie światowej klasy joker :)
Jestem zachwycony bo zawsze mi ten zawodnik imponował. Mamy teraz dwóch znakomitych DMF, a Song ma też podobno grać na DC więc ciekawe jak tam się odnajdzie. Oby tak jak Mascherano bo ten jest teraz najlepszym obrońcą :)
Komentarze
0
Świetny transfer. Będzie światowej klasy joker :)
Jestem zachwycony bo zawsze mi ten zawodnik imponował. Mamy teraz dwóch znakomitych DMF, a Song ma też podobno grać na DC więc ciekawe jak tam się odnajdzie. Oby tak jak Mascherano bo ten jest teraz najlepszym obrońcą :)
0
Song jest szykowany na pozycje DMF i DC. I chyba nawet częściej będzie grał jako DC. To będzie taki zmiennik zapchajdziura. Bo Tito zapowiedział, że Iniesta będzie u niego pomocnikiem więc raczej Busi jako DMF pewny. Xavi, Iniesta, Thiago nawet Fabs grają ofensywnych więc Song będzie z tyłu, ale nie w pierwszej 11.
0
kurde już 2 kolejkę z rzędu mam brak spotkań do typowania
masakra
0
Do wora z Robbenem. Niekoniecznie musi być i tu taki kozak.
W Realu też nie błyszczał tak jak w Bayernie. Tam trafił dobry klimat. Moim zdaniem mogłoby być jak z Hlebem.
Szkoda takiej kasy. Jest Pedro
0
A ja jestem za.
3 lata czekałem aż kupią Villę i się udało.
Prawie tyle samo czekam na powrót Fabregasa.
Sprowadzając Fabregasa można za jednym zamachem wyjaśnić sprawę lewego skrzydła, gdzie może grać Iniesta. Wtedy Iniesta-Villa-Messi oraz Cesc-Xavi-Sergio i jest mega szóstka. A w odwodzie zawsze zostają Bojan, Pedro, Keita no i oby został Toure wtedy będzie można stosować rotacje.
0
czy na veetle cos znajde dzis???
0
A na canal+ sport żadnym nie będzie tego meczu???
Szkoda, bo żadnej z tych stacji wypisanych nie odbieram
0
kurde już 2 kolejkę z rzędu mam brak spotkań do typowania
masakra
0
Song jest szykowany na pozycje DMF i DC. I chyba nawet częściej będzie grał jako DC. To będzie taki zmiennik zapchajdziura. Bo Tito zapowiedział, że Iniesta będzie u niego pomocnikiem więc raczej Busi jako DMF pewny. Xavi, Iniesta, Thiago nawet Fabs grają ofensywnych więc Song będzie z tyłu, ale nie w pierwszej 11.
0
Świetny transfer. Będzie światowej klasy joker :)
Jestem zachwycony bo zawsze mi ten zawodnik imponował. Mamy teraz dwóch znakomitych DMF, a Song ma też podobno grać na DC więc ciekawe jak tam się odnajdzie. Oby tak jak Mascherano bo ten jest teraz najlepszym obrońcą :)