O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 11
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Świetny transfer. Będzie światowej klasy joker :)
Jestem zachwycony bo zawsze mi ten zawodnik imponował. Mamy teraz dwóch znakomitych DMF, a Song ma też podobno grać na DC więc ciekawe jak tam się odnajdzie. Oby tak jak Mascherano bo ten jest teraz najlepszym obrońcą :)

0

Song jest szykowany na pozycje DMF i DC. I chyba nawet częściej będzie grał jako DC. To będzie taki zmiennik zapchajdziura. Bo Tito zapowiedział, że Iniesta będzie u niego pomocnikiem więc raczej Busi jako DMF pewny. Xavi, Iniesta, Thiago nawet Fabs grają ofensywnych więc Song będzie z tyłu, ale nie w pierwszej 11.

0

kurde już 2 kolejkę z rzędu mam brak spotkań do typowania

masakra

0

Do wora z Robbenem. Niekoniecznie musi być i tu taki kozak.

W Realu też nie błyszczał tak jak w Bayernie. Tam trafił dobry klimat. Moim zdaniem mogłoby być jak z Hlebem.

Szkoda takiej kasy. Jest Pedro

0

A ja jestem za.

3 lata czekałem aż kupią Villę i się udało.

Prawie tyle samo czekam na powrót Fabregasa.

Sprowadzając Fabregasa można za jednym zamachem wyjaśnić sprawę lewego skrzydła, gdzie może grać Iniesta. Wtedy Iniesta-Villa-Messi oraz Cesc-Xavi-Sergio i jest mega szóstka. A w odwodzie zawsze zostają Bojan, Pedro, Keita no i oby został Toure wtedy będzie można stosować rotacje.

Zobacz wszystkie

0

czy na veetle cos znajde dzis???

0

A na canal+ sport żadnym nie będzie tego meczu???

Szkoda, bo żadnej z tych stacji wypisanych nie odbieram

0

kurde już 2 kolejkę z rzędu mam brak spotkań do typowania

masakra

0

Song jest szykowany na pozycje DMF i DC. I chyba nawet częściej będzie grał jako DC. To będzie taki zmiennik zapchajdziura. Bo Tito zapowiedział, że Iniesta będzie u niego pomocnikiem więc raczej Busi jako DMF pewny. Xavi, Iniesta, Thiago nawet Fabs grają ofensywnych więc Song będzie z tyłu, ale nie w pierwszej 11.

0

Świetny transfer. Będzie światowej klasy joker :)
Jestem zachwycony bo zawsze mi ten zawodnik imponował. Mamy teraz dwóch znakomitych DMF, a Song ma też podobno grać na DC więc ciekawe jak tam się odnajdzie. Oby tak jak Mascherano bo ten jest teraz najlepszym obrońcą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?