kalinka242
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam
Orientuje się ktoś czy można jeszcze zamówić książkę - Polacy w grach przeciwko Barcelonie ? jak przekręciłem tytuł to sory. piszcie na gg jak ktoś coś wie 373542 albo tutaj.
Pozdrawiam Vamos !
0
fajne zdiencie było wcześniej z tymi kibicami. nie ma w archiwum. może ktoś skopiował czy coś ?
0
nie na temat.
nie wie ktoś może kiedy będzie nabór do fan clubu Barca-Polska ?
Tam pisze ze od pierwszego czerwca ale jeszcze nie ma żadnej informacji.
0
sory xD 21
0
mam nadzieje że kiedyś 9 i 10 tez na czarno będzie zaznaczone xD
ewentualnie tez 22 . 23 ;p ;)
0
nie wiem bardzo po co nam on ?
ale jak by się zastanowić to by można roszady robić cofnąć Messiego do tyłu np. xD i jest dużo różnych opij.
ale sie zobaczy dopiero jak się zacznie sezon bo teraz będą bajki pisać.
0
normalne że Abidal jest lepszy.
ale Maxwel zaczyna sie wkomponowywać do zespołu .
0
a czy w artykule jest napisane że ma kontuzje ? xD
wzieli wszystkich że by sobie pooglądali przynajmniej xD
0
Valdes
Alvesz Militto Ture Abidal
Keita Xsawi Iiniesta
Messi Bojan Pedro
0
myślę że mecz będzie można obejrzeć na ipla ?
0
zgadzam się z kolegą niżej .
Co prawda Facebook to nie nk...
ale i tak to jest śmieszne xD
0
*Otwocka
0
wybiera się ktoś do otwocka może ?
możemy się jakoś zgadać to mój nr gg. 373542
0
dobry mecz nawet jest. ale szkoda muniesy .
0
chętnie bym obejrzał. woj. Mazowieckie mnie interesuje. Garwolin Dęblin Ewentualnie Wawa. jak coś to gg 373542
0
od keidy pamiętam zawsze mecze z nimi są trudne ;
i ta przerwa reprezentacyjna...
ale poradzimy sobie ;p