O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Puqol
  • Ulubione zespoły Barcelona,Wisła Kraków
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 5238
  • Liczba komentarzy 28
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

to nowy messi bedzie zobaczycie

0

wybitny midfilder

0

mes gue un club

0

jedno serce jedno zycie barcelona jest na szczycie

Zobacz wszystkie

0

6 punktów TYLE POTRZEBUJEMY !!!
Jeśli 3 pkt. zdobędziemy na Camp Nou z Realem ZOSTANIE tylko 3 PUNKTY!!!
No i przypominam że REAL czekają teraz ciężkie mecze w Lidze :
-Valencia
-Atletico Madryt
-Sevilla
-Bilbao
-Osasuna
no i pare ze stefy spadkowej
NIGDY ŻE NIC TE DRUŻYNY NIE GRAJĄ ALE MAM DZIWNE PRZECZUCIE :)
dzięki z mojej strony to tyle.

0

Lepiej żeby za Alexisa grał Tello od pierwszych minut bo dostanie jeszcze żółtą kartkę i nie zagra z Realem ;/

0

i co ze Messi ma nie pobic :D

0

To wy dawaliście mi przez ostatnie kilka lat co tydzień dreszczyk emocji . Pewnie teraz wiele "fanów" odpadnie ale cóż tacy z nich kibice . Zawsze będę z wami ! Dumni po zwycięstwie wierni po porażce " !!!

0

Ze wzruszenia po oglądnięciu tego filmiku aż się łezka w oku zakręciła :D Nie chciał bym doznać tego uczucia jakie spotkało piłkarzy Chlesea i jej fanów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?