Właśnie oglądałem mecz Manchesteru Utd. z Arsenalem i powiem,że z taką grą Arsenal nie ma szans z Barca.Co ten Walcott chce osiągnąc swoja wypowiedzią ? . Nie mam pojęcia . VEB
Myślę że Mourinho wtedy wypowiadał sie "na poważnie".Każy ma prawo inaczej odbierać informacje.Wiesz jaki jest Mourinho,nigdy nie wiadomo kiedy podpuszcza,a kiedy mówi szczerze.VEB
Sorki ze nie na temat ale mam pytanie.Kto wie niech napisze w jakiej kwocie miesci sie wyjazd na mecz barcy i co jest wliczone w ta kwote z gory dziekuje VEB
Arsenal to dobra druzyna,ale niech beda rozsadni,obecnie chyba nie ma zespolu ktory moze z Nami zagrac dobry mecz nie mowiac o ewentualnej wygranej :D. VEB
Takze uwazam ze najbardziej na ta nagrode zasluzyl Xavi... Za caloksztalt za lata i prace wlozona w ta dzisiejsza gre Barcelony.Oczywiscie nie ujmujac Iniescie,czy Messiemu,ale oni sa jeszcze mlodzi bedize na nich czas . VEB
Siema wszystkim. Pamietacie moze jak ostatnio wypowiadal sie ze dla niego pochwala jest to ze jest traktowany inaczej bo jego babcia cos tam mu mowila?? wiec niech teraz nie uzala sie nad swoim smiesznym realem bo niema do czego sie doczepiac . Panie Mourinho przegraliscie 5:0 i czas pogodzic sie z tym a nie szukac kazdego pretekstu do tego by krytykowac Guardiole czy Barcelone.Czas uznac wyzszosc naszej Katalonii. VEB
Takze uwazam ze najbardziej na ta nagrode zasluzyl Xavi... Za caloksztalt za lata i prace wlozona w ta dzisiejsza gre Barcelony.Oczywiscie nie ujmujac Iniescie,czy Messiemu,ale oni sa jeszcze mlodzi bedize na nich czas . VEB
Arsenal to dobra druzyna,ale niech beda rozsadni,obecnie chyba nie ma zespolu ktory moze z Nami zagrac dobry mecz nie mowiac o ewentualnej wygranej :D. VEB
Sorki ze nie na temat ale mam pytanie.Kto wie niech napisze w jakiej kwocie miesci sie wyjazd na mecz barcy i co jest wliczone w ta kwote z gory dziekuje VEB
Komentarze
0
Właśnie oglądałem mecz Manchesteru Utd. z Arsenalem i powiem,że z taką grą Arsenal nie ma szans z Barca.Co ten Walcott chce osiągnąc swoja wypowiedzią ? . Nie mam pojęcia . VEB
0
pikus88
Myślę że Mourinho wtedy wypowiadał sie "na poważnie".Każy ma prawo inaczej odbierać informacje.Wiesz jaki jest Mourinho,nigdy nie wiadomo kiedy podpuszcza,a kiedy mówi szczerze.VEB
0
Sorki ze nie na temat ale mam pytanie.Kto wie niech napisze w jakiej kwocie miesci sie wyjazd na mecz barcy i co jest wliczone w ta kwote z gory dziekuje VEB
0
Arsenal to dobra druzyna,ale niech beda rozsadni,obecnie chyba nie ma zespolu ktory moze z Nami zagrac dobry mecz nie mowiac o ewentualnej wygranej :D. VEB
0
Takze uwazam ze najbardziej na ta nagrode zasluzyl Xavi... Za caloksztalt za lata i prace wlozona w ta dzisiejsza gre Barcelony.Oczywiscie nie ujmujac Iniescie,czy Messiemu,ale oni sa jeszcze mlodzi bedize na nich czas . VEB
0
hub3r7
Wielkie dzieki :) VEB
0
Siema wszystkim. Pamietacie moze jak ostatnio wypowiadal sie ze dla niego pochwala jest to ze jest traktowany inaczej bo jego babcia cos tam mu mowila?? wiec niech teraz nie uzala sie nad swoim smiesznym realem bo niema do czego sie doczepiac . Panie Mourinho przegraliscie 5:0 i czas pogodzic sie z tym a nie szukac kazdego pretekstu do tego by krytykowac Guardiole czy Barcelone.Czas uznac wyzszosc naszej Katalonii. VEB
0
Takze uwazam ze najbardziej na ta nagrode zasluzyl Xavi... Za caloksztalt za lata i prace wlozona w ta dzisiejsza gre Barcelony.Oczywiscie nie ujmujac Iniescie,czy Messiemu,ale oni sa jeszcze mlodzi bedize na nich czas . VEB
0
Arsenal to dobra druzyna,ale niech beda rozsadni,obecnie chyba nie ma zespolu ktory moze z Nami zagrac dobry mecz nie mowiac o ewentualnej wygranej :D. VEB
0
Sorki ze nie na temat ale mam pytanie.Kto wie niech napisze w jakiej kwocie miesci sie wyjazd na mecz barcy i co jest wliczone w ta kwote z gory dziekuje VEB