0

Nie no na pewno nikt nie posłucha legendy.

0

No widzisz, ale teksty typu ''Znalazł się kurwa znawca , z prehistorii . Łeb se sprzedaj pojebie.'' raczej nie należą do kulturalnych. Różnica między stroną Barcy, a Realu jest taka, że admini na stronie Realu starają się ulepszyć poziom komentarzy(przez co jest mniej takich obraz) ,a za to jest gorsza graficznie.

0

Tutaj macie wyjaśniony sens wypowiedzianych słów przez tego pana. Wszyscy mówią, że nie będzie dobrze grało mu się z Messim. Pan Sam powiedział to kilka dni temu.
Wiele razy dajesz jakiś komentarz i przekręcają go pod własne teorie. Piszą to co myślą oni [dziennikarze], a nie to co powiedziałem. Abstrahując od tego, że jestem przeciwko Rosellowi i temu wszystkiemu. To absurd, ponieważ jeśli mam swoje przemyślenia, to je wygłaszam. Jeżeli uważam, że coś zostało zrobione źle, to nie dlatego, iż jestem wrogiem, tylko po prostu tak sądzę. Daje swoje przemyślenia i w tym sensie nie mam wrogów.
Czy domniemane zainkasowanie 40 milionów euro przez ojca Neymara przy transferze może wywołać zazdrość w szatni ze względu na rozmiar tej kwoty?
Nie wiem, czy coś takiego może mieć miejsce, ale kto wie. To tak jak temat z rzutami wolnymi. Neymar wykonuje je bardzo dobrze. Messi w Barcelonie też to pokazał. No i teraz kto będzie strzelał rzuty wolne? Albo Neymar ma podpisaną umowę z Nike, podczas gdy Leo z Adidasem. To są sytuacje, które mogą tworzyć problemy i ja zawsze starałem się unikać sytuacji, które mogą powodować konflikty interesów.
Żeby uniknąć takiego konfliktu po ściągnięciu Neymara powinno się sprzedać Messiego. Zgadza się Pan?
Mając już zaklepanego Neymara, rozważyłbym sprzedaż Messiego i niektórzy mogą się z tym zgodzić, inni nie. Mówimy tutaj o zespole, jego piłkarzach, ich środowiskach i interesach… Jest za dużo rzeczy, które wchodzą w grę. Dlatego jest bardzo ciężko dyrygować zespołem, który ma tak duży potencjał i tylko nielicznym się udało.

0

Oto wasz szacunek do waszych legend klubu.

barrtasswielki, 1 godzinę temu:
Pomarzyć sobie może włącz sobie fife johan tam możesz wyrzucić messiego z barcy

TiReLL, 1 godzinę temu:
Znalazł się kurwa znawca , z prehistorii . Łeb se sprzedaj pojebie.


piłkarz536, 1 godzinę temu:
Sam się sprzedaj na Allegro Cruyff

KamQiX, 1 godzinę temu:
Nie byłem jeszcze fanem Barcy za Cruyff'a, ani nawet nie lubiłem piłki nożnej...
Nie wiem co dokładnie osiągnął ten człowiek, ale wiem napewno że na starość coś mu się pod kopułą pomieszało.


szymon wybraniec, 1 godzinę temu:
cruyff debilem jestes.sprzedac to cb mozna tylko nikt takiego zgreda niekupi.mozecie mi minusy dawac mam to gdzies




Wychodzi na to, że nie macie za grosz szacunku do legendy waszego klubu. Rozumiem, że można się z nim nie zgadzać, ale nie można go tak obrażać? Co on wam zrobił? Wyraził tylko własną opinię

0

Komentarze dzieciaczków niewiedzących nic o tym panu bezcenne.

0

Suarez prawdopodobnie odejdzie.

0

Nie chce, to nie odpowie. Tutaj ogólnie pytania nie są przemyślane.

0

''Robe i Andrés Iniesta są kuzynami?
Nie, już kiedyś o tym mówiłem.''


On nawet pewnie nie wie kim jest Iniesta. :D


0

No co wy? Nie wiecie co to ironia?

0

''Na Piqué. Mam wiele powodów.''

Ciekawe jakie.

''Jak się nazywa pies Mou?
Rinho. Nie wiem…''

Dobre, kolejny co ma poczucie humoru.

0

Ty się śmiejesz z Mario, a Xavi powiedział, że miał 14.

0

''Ile ważą jądra nosorożca?
Kurdę! Kto wie!''

Piqué
\



Odpowiedzi Piqué były śmieszniejsze.

0

''To co próbuje zrobić Alves, ale mu nigdy nie wychodzi.'' Ten to ma poczucie humoru.

''Do jakiej drużyny nigdy byś nie przeszedł?
Do Realu Madryt.''

Widać, że kocha Barcelonę.

0

Deulofeu jest świetny. On i Jese mogą być kluczowi za kilka lat.

0

Dobry jest ten Deulofeu, może być talentem większym od Jese.

0

Po nicku widzę, że z ciebie sezonowiec. Po tym, że wiarygodnym źródłem informacji jest onet widzę brak czegokolwiek.

0

Jesteś za Realem?

0

Najwyżej drugie konto sobie stworzy.

0

Nie mów tak, bo pójdzie do Monachium :D

0

Ciekawa informacja warta poświęcenia czasu. Redaktorzy powinni o tym news napisać.

0

Jutro ci robią specjalne powitanie na CampNou. Mało jest takich prawdziwych kibiców jak ty.

0

Ma klauzulę 18 milionów.

0

Ja to przeczytałem.

0

Były piłkarz królewskich do Barcy. Zapowiada się ciekawie.

0

Ty nawet nie wiesz jak on wygląda.

0

To w takim razie niech na starcie zrobią sekcje i wszystko pooddzielają.

0

Mam nadzieje, że również po raz trzeci wygramy.

0

Wielkie emocje ostatnio są.

0

Mam nadzieję, że Rossel zostanie w Barsie jeszcze na długie lata.

0

18 milionów wynosi klauzula, a media mówią, że 17. Manchester ma niewygodną politykę, ale od 1 miliona nie zbiednieje.

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: