kYo

0

ehh ;/ eto odszedl zaltan cos mi sie wydaje ze sie nie nada do barcy

ThugLife ty grales w WYDa kiedys ??

kYo

0

nie no dobry jest zapisal sie w histrii :D ale tez trzeba przyznac mial pecha 2kartki takie nie bardzo słuszne :/

kYo

0

iNIESTA brawo BRAWO BARCA jeden strzal celny i jedna brama !!

kYo

0

Brawo Barca teraz tylko Chelsea

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?