0

Barca na zawsze!

0

...nie wygrał i nie wygra :)

0

Henry nie może zostać sprzedany :/

0

Kochani, nie przesadzajmy...

Barcelona podeszla do tego meczu calkowicie na luzie.

Jesli bylby to mecz, od ktorego zależałby awans, Wisła zostalaby pokonana w mgnieniu oka. A jesli byl to mecz od ktorego praktycznie awans nie zależał (bo niemozliwe, by Wisła wygrała 5-0) Barca zagrala na calkowitym luzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?