0

Niech to trwa wiecznie. AMEN

0

ravpelc

zgadzam sie z toba, moze i Cesc przyjdzie i bedzie chcial zastapic Generała w co nie wątpie bo przeciez talent ma niesamowity, lecz dusza faktycznie nie bedzie ta sama i choc teraz jestesmy przyzwyczajeni do zwycięstw i odprawiania z kwitkiem kolejnych rywali to kiedys ten slabszy okres przyjsc musi i wtedy musi byc z naszymi bohaterami, wlasnie w tych slabszych chwilach. Teraz natomiast cieszmy sie i radujmy bo Barcelona gra kolejny najlepszy sezon w historii.

0

zielonyzielony

czy ty jestes normalny? chcesz po prostu wzbudzic mega sensacje czy cos w tym stylu? gdybym nie szanował ludzi, prawdziwych kibiców na tej stronie wiesz mi zeby sie na tych slowach nie skonczylo

0

seba86

rozumiem ze pewnie w wielkopolsce nie mieszkasz i nie interesujesz sie druzynami poznańskimi, to chce Ci uswiadomic ze ten koles ktory jak to mowisz zagral tylko kilka meczow w reprezentacji Polski jest ikona jednego z najlepszych klubow w Polsce, ma za soba ponad 100 goli w ekstraklasie i co jak co ale na strzelaniu bramek to on zna sie jak malo kto. Faktycznie powiesz ze skorumpowany itd. zgadza sie zdarzylo sie takie swinstwo, ale wyszedl z tego gowna z twarza. Przepraszam ze nie na temat bo to nie ta strona i nie ten temat ale nie nalezy ludzi oceniac od strony negatywnej i dostrzegac tylko te ciemne strony charakteru i zyciorysu

0

lukininho

wlasnie dobrze ze to podkresliles, tak POWINNO to wygladac na szczescie to jest to co kochamy panowie, to jest pilka nozna, nieprzewidywalna nie wybaczajaca błedow.

Chyba to my kibice najlepszego klubu na swiecie powinnismy o tym dobrze wiedziec i miec w pamiecie polfinał z Chelsea. Przepraszam jezeli kogos uraze ale to nie jest moja intencja ale to co za sens wygrywac mecz z Interem na podstawie tego co wydarzylo sie w grupie? To tylko materiał szkoleniowy, Jose wymysli prawdopodobnie innna taktyke, jeszcze bardziej nieprzewidywalna. Mysle ze jak przejdziemy Inter, i oby tak sie stało! zmierzymy sie z niemiecka druzyna

0

Niesamowite jest toże Barcelona nie bała sie postawić na dziecko, bo faktycznie w wieku 13 lat rozne rzeczy dziac sie moga i z wielkiego talentu nie musi sie rozwinac zawodnik światowej kasy. Oddanie Leo do ukochanego klubu nie podlega dyskusji, z drugiej strony co w newsie zreszta jest podkreslone ten klub podarowal mu wszystko czego potrzebował doprawidłowego rozwoju. ciezka praca doszedl do tego poziomu oraz podkresle to jszcze raz dzieki kredytowi zaufania jaki dostał

0

przytaczając klayka gra sie tak jak przeciwnik pozwala, Barca przez 70 minut nie pozwolila na nic Arsenalowi. Troche ze swojej winy dala zepchnac sie do defensywy, przestala kontrolowac gre, i niestety musze tu przytoczyc mecz Manchesteru ten sam "błąd" ktory popełnili pilkarze Sir Alexa objawili w swoim jakze bagatym repertuaze gracze Pepa. Nie podlega dyskusji ze rewanz u siebie bedzie mial jednego faworyta, Barca graja tak jak przez pierwsze 70 minut nie ma sobie rownych na swiecie. Obawiam sie takze iz jak zagramy na Santiago podobnie jak ostatnie minuty meczu w Londynie to mozemy sie nieprzyjemnie rozczarowac

0

co sobie Pep gałki rzucał to jego ;]

0

meczu nie moge sie juz doczekac, pewnie zauwazyliscie ze nadmierna pewnosc siebie prowadziwy do nieprzewidzianych skutków (patrz. Real i Manchester), po prostu dajmy Naszym chłopakom pograc, tak jak tylko oni na świecie potrafia

0

ja sie tylko pytam czy ten 23 letni chłopak z argentyny jest normalny? Wydaje mi sie ze nie! Niesamowicie, nieziemsko i nie mam juz przymiotnikow, epitetów ani porównan zeby opisac jego dzisiajsze zawody. Szkoda tych kilku 105% sytuacji Ibry bo chyba tak je mozna nazwac. Dobrze ze zdobył ta bramke. Ciesza 3pkt i 4 gole z przodu, martwi Ibra jego skutecznosc a raczej jej brak, oraz Henry na ławce rezerwowych. VeB!!

0

sobie chlopaki kulaja :DD w srode pogrom ;]

0

turski95

jak messi jest wolny, to nie wiem jaki Ty jestes ;]

0

Barca_6:

świetna koncepcja naprawdę pogratulować, Pedro gracz hiperofensywny, SKRZYDŁOWY ma zastapic jednego z najlepszych napastnikow swiata tak?

0

Profesor Abidal

VeB!! Magia...

0

panowie ironia wyluzujcie ;p

0

Challenger znowu mnie niesamowicie zaskoczył. Artykuł świetny, pisze to juz moze i 20 raz ale napisze i 21 jak bedzie trzeba

0

nie robmy z tego meczu juz niewiadomo czego, faktycznie mecz słabszy sie trafił ale wazne ze jeszcze jest lider, niektórzy to powinni sie nie dwa a cztery razy zastanowić co pisza bo to jest juz błazenada

0

taaa pewnie ostro w trąbę sobie dali ;P

0

także dołączam sie do apelu o szybkie dodanie zdjęć z meczu, albo proszę któregoś z cules o podanie linka :)

0

teraz prawdopodobnie Barcelonie pozostał ostatni turniej do wygrania z mozliwych..puchar międzygalaktyczny :)

0

to najwieksze osiągniecie w historii piłki nożnej!

0

kocham Cie Barcelono!!!

0

przypominam że jest to strona dla fanów Barcelony. Jeżeli nie wiecie co niektórzy co to fan ,proszę ,Wikipedia nie gryzie. :)

Liczą sie te ważne 3pkt w derbowym meczu. Pojedynek do łatwych z pewnością nie należał, ale panowie stanieli na wysokości zadania i czekamy na KMŚ. Pozdrawiam i życzę Nam wszystkim, aby Villa pokazał dzisiaj klasę :D

0

chciałbym aby martin został z nami :)

0

w gre wchodzi tylko wypozyczenie lub opcja pierowkupu, no chyba ze Fabregas sie w to wmiesza ;D

jednak szkoda ,bo to wielki talent

0

zeby tylko Toure sie nie zdegustował tym przesiadywaniem na ławce...

Vamos!

0

a ja w rubryce najgorsze umiescil bym jeszcze naziwsko henry ;/ no niestety niezla kaszane wali ostatnio francuz i to mnie martwi. Wiec panowie zasiadajacy w zarzadzie rzucic se na silve mate lub robinho. Pewnie powiecie ze jest Pedro otuz zgadzam sie bardzo utalentowany chlopak i swietny gracz ale nie ujedzie kondycyjnie i mentalnie calego sezonu

0

królewski94 Twój podpis faktycznie świadczy o Twojej bezstronności ;)

byle do jutra do 19 :)

0

dokładnie pisze jest juz poprawna forma nie dajcie sie złapac ;P ale nie o tym mowa. Ciesz esie ze nasz boss zostanie z nami tak dlugo, i ze wraca do formy ;]

0

ja szczerze juz nie widze nikogo innego u nas na prawej stronie a city moze jedynie w Pesie sobie go kupic, chociaz tam tez nie przejdzie :)

pozdro

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?