11 marca 2009, 23:36
0
elegancko ;) ...chociaż obrona mogłaby się postarać bardziej..ale bramka leo po prosty ...kosior :)
11 marca 2009, 19:19
n sport podstawowy niby jest..ale nie odbiera bo karta się aktualizuje + nsport pokazuje mu-inter na nim...ogólnie ta tv na karte jest do d.. ale liczę że do finału na luzie pokarzą już na n sport podstawowym..
11 marca 2009, 19:16
antenę mam na stałe..ferguson to tuner na kartę jaki kupiłem z telewizją na kartę..mam cyfrę więc przełączam kabel od anteny z cyfry na fergusona..
11 marca 2009, 19:14
:/
11 marca 2009, 19:10
pomoże ktoś?
11 marca 2009, 19:04
elo..wariaty mam fergusona i antenę ustawioną na hotbirda...orientuje się ktoś czy dam radę obejżeć meczyk..?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
elegancko ;) ...chociaż obrona mogłaby się postarać bardziej..ale bramka leo po prosty ...kosior :)
0
n sport podstawowy niby jest..ale nie odbiera bo karta się aktualizuje + nsport pokazuje mu-inter na nim...ogólnie ta tv na karte jest do d.. ale liczę że do finału na luzie pokarzą już na n sport podstawowym..
0
antenę mam na stałe..ferguson to tuner na kartę jaki kupiłem z telewizją na kartę..mam cyfrę więc przełączam kabel od anteny z cyfry na fergusona..
0
:/
0
pomoże ktoś?
0
elegancko ;) ...chociaż obrona mogłaby się postarać bardziej..ale bramka leo po prosty ...kosior :)
0
elo..wariaty mam fergusona i antenę ustawioną na hotbirda...orientuje się ktoś czy dam radę obejżeć meczyk..?
0
pomoże ktoś?
0
:/
0
antenę mam na stałe..ferguson to tuner na kartę jaki kupiłem z telewizją na kartę..mam cyfrę więc przełączam kabel od anteny z cyfry na fergusona..