jonhio
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ciechocienk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak bd grali tak słabo koleś to nawet nie rusze dupy żeby to obejrzeć
0
to nie chodzi o szczęście ale o skuteczność a to nie był nigdy nasz atut.....
0
Ban! - 1 tydz. Regulamin
0
co ci on przeszkadza????
0
ja to przegramy to sie posikam ze zdenerwowania i bd klną na cała CFB
0
w sumie to dobrze że nawet wisła wygrała:d w sumie to nasz polski klub:d szkoda tylko że FCB grała bez większego zaangażowania
0
no wam powiem że zajebiście zeszli:D
0
ciekawe jak będzie grał:D
0
Jeffren jest za dobry w przyszłości będzie jednym z najlepszych...lepiej wydać trochę kasy i miec silve i jego zachować
0
po występach przedsezonowych powinien zostać:D
0
jemu zawsze czegoś brakuje
0
albo ile goli strzeli eto'o?:D
0
też myślę ze będzie miał ten tytuł:Dciekawe ile bramek 29 moze 31:D
0
teraz już jest jasne że eto'o zostanie z taką formą:D
0
i dobrze że zostanie..jest to klasowy napastnik:Dktórego trudno zastąpić innym
0
ja to są tylko numery dla mnie to messi mógłby grać z nr 99 i co z tego
0
uważam, że eto'o powinien zostać...a np henry odejsc...bo ma problem ze skutecznością